Kolonya Cumhuriyeti izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (778)
22,738 Görüntülenme

Kolonya Cumhuriyeti izle Full HD Tek Parça izle


Kolonya Cumhuriyeti Sinema Çekimi İzle, Kolonya Cumhuriyeti Filmini İzle, 2017 yılında vizyona giren Kolonya Cumhuriyeti filminin yapımcılığını BKM Film Şirketi yapmaktadır. Komedi ve bilim kurgu türlerindeki film 1 saat 50 dakikalık uzun metrajlı bir yerli filmdir. Filmde Beşiktaş Kültür Merkezinden tanıdığımız isimler yer almakta. Başarılı bir komedyen topluluğuna sahip olan Kolonya Cumhuriyeti izleyenlerine doya doya gülme garantisi vermekte. Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu ise şöyle; Peker Mengen gerçekleşen yerel seçimlerde bir sahil beldesinin belediye başkan adayı olmuştur. Seçim vaatlerinden biri başbakanı ilçeye getirmek olan Peker Mengen sözünü tutup Başbakanı gelmeye ikna edecektir. Başbakanın gelmesinden dolayı yapılan karşılama töreninde işi fazla abartan ilçe yönetimi gövde gösteresi yapayım derken bir Amerikan gemisini yanlışlıkla batırır. Amerika ile savaşmak istenmediği için ilçe ülkeden dışlanır.

Reklamı Geç
30Kolonya Cumhuriyeti Sinema Çekimi İzle, Kolonya Cumhuriyeti Filmini İzle, 2017 yılında vizyona giren Kolonya Cumhuriyeti filminin yapımcılığını BKM Film Şirketi yapmaktadır. Komedi ve bilim kurgu türlerindeki film 1 saat 50 dakikalık uzun metrajlı bir yerli filmdir. Filmde Beşiktaş Kültür Merkezinden tanıdığımız isimler yer almakta. Başarılı bir komedyen topluluğuna sahip olan Kolonya Cumhuriyeti izleyenlerine doya doya gülme garantisi vermekte. Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu ise şöyle; Peker Mengen gerçekleşen yerel seçimlerde bir sahil beldesinin belediye başkan adayı olmuştur. Seçim vaatlerinden biri başbakanı ilçeye getirmek olan Peker Mengen sözünü tutup Başbakanı gelmeye ikna edecektir. Başbakanın gelmesinden dolayı yapılan karşılama töreninde işi fazla abartan ilçe yönetimi gövde gösteresi yapayım derken bir Amerikan gemisini yanlışlıkla batırır. Amerika ile savaşmak istenmediği için ilçe ülkeden dışlanır.
Yeni bir ülke kurmak zorunda kalan Peker Mengen ve belediye yönetimi yeni ülkenin adını Kolonya Cumhuriyeti koyar. Amerika tarafından savaş açılan ülke aslında sadece 5000 kişilik bir sahil kasabası olduğu için herkesten yardım isteyecektir. İlk başta destek vermek isteyen Rusya ve Çin sonradan desteğini çekince bu sefer uzaylılar tarafından destek gelir. Amerikayı tek düğme ile yok edebileceğini söyleyen uzaylı için yapılan kutlamalarda işi yine abartan yönetim bu sefer Uzay Gemisini patlatır. Gemisi havaya uçan Uzaylı artık Kolonya Cumhuriyetinde yaşamak zorundadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap