Kızı Getirin Full HD Tek Parça
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (152)
2,359 Görüntülenme

Kızı Getirin Full HD Tek Parça

(2017)
Kızı Al Gel Direk İzle, Kızı Al Gel Full İzle Oldukça zengin bir iş adamının oğlu ise hala bu aşkı bulabilmiş değil. Babasının iş adamı olmasından dolayı zengin ve birazda şımarık olması diğer kızların ilgisini çekse de o henüz daha aradığı aşkı bulamamıştır. Her gün yaptığı gibi yine bir gün eğlenirken karşısına oldukça güzel bir kız çıkar. Evet, genç milyarder aradığı aşkı bulmuştur. Gidip kızla konuşmaya karar verir. Fakat ters giden bir şeyler vardır. Genç ve güzel kız milyarder gençle konuşmak istemez. Kızı etkilemek için birçok yolu deneyen genç milyarder hiçbir şekilde başarılı olamaz. Artık ne yapacağını bilemediği bir anda aklına bir fikir gelir. Bu fikir derhal bir plan haline getirir ve uygulamak için işe koyulur. Yaptığı plana göre âşık olduğu kızı kiraladığı insanlarla kaçırtacaktır. Kaçırılan kız panik ve korku içerisindeyken genç milyarder gelip kızı kurtaracak ve kız genç milyardere âşık olacaktır. Planın kusursuz işlemesi için hazırlıklarında kusursuz olması gerekmektedir. Tüm hazırlıkların ardından plan başlar ve kız kaçırılır. Fakat plan esnasında bir kaza meydana gelir. Kazada ise zengin milyarderin tuttuğu adamların birisi hayatını kaybeder. Bu defasında kızın hayatı gerçekten tehlikeye girmektedir. Bakalım genç milyarder sevdiği kızın hayatını kurtarabilecek mi?

Reklamı Geç
30


Kızı Getirin Direk İzle, Kızı Getirin Full İzle Oldukça zengin bir iş adamının oğlu ise hala bu aşkı bulabilmiş değil. Babasının iş adamı olmasından dolayı zengin ve birazda şımarık olması diğer kızların ilgisini çekse de o henüz daha aradığı aşkı bulamamıştır. Her gün yaptığı gibi yine bir gün eğlenirken karşısına oldukça güzel bir kız çıkar. Evet, genç milyarder aradığı aşkı bulmuştur. Gidip kızla konuşmaya karar verir. Fakat ters giden bir şeyler vardır. Genç ve güzel kız milyarder gençle konuşmak istemez. Kızı etkilemek için birçok yolu deneyen genç milyarder hiçbir şekilde başarılı olamaz. Artık ne yapacağını bilemediği bir anda aklına bir fikir gelir. Bu fikir derhal bir plan haline getirir ve uygulamak için işe koyulur. Yaptığı plana göre âşık olduğu kızı kiraladığı insanlarla kaçırtacaktır. Kaçırılan kız panik ve korku içerisindeyken genç milyarder gelip kızı kurtaracak ve kız genç milyardere âşık olacaktır. Planın kusursuz işlemesi için hazırlıklarında kusursuz olması gerekmektedir. Tüm hazırlıkların ardından plan başlar ve kız kaçırılır. Fakat plan esnasında bir kaza meydana gelir. Kazada ise zengin milyarderin tuttuğu adamların birisi hayatını kaybeder. Bu defasında kızın hayatı gerçekten tehlikeye girmektedir. Bakalım genç milyarder sevdiği kızın hayatını kurtarabilecek mi?

Filmin yönetmenliğini Eric England üslenirken oyuncu kadrosunda ise Elizabeth Whitson, Justin Dobies, Noah Segan gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap