Kıyamet izle Türkçe Dublaj 720p
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (186)
2,752 Görüntülenme

Kıyamet izle Türkçe Dublaj 720p

Kıyamet Sansürsüz İzle, Kıyamet Full İzle,Teknoloji devlerinden biri olan VA Industries olarak bilinmektedir. Bu şirketin sahibi olarak ise Elias van Dorne olarak da bilinmektedir. Şirketin sahibi olan bu adam aynı zaman da şirketin ceo su olarak da görev yapmaktadır. Dünyayı daha iyi ve daha yaşanılır bir hal alması için elinden geleni yapmaktadır. Bu çalışmaları sırasında ise bir buluşa imza atmış ve bunu da insanlara duyurarak daha çok kişiye anlatmak istemektedir. Yaptığı bu buluş ise Kronos adını verdiği bir robot olarak da bilinmektedir. Bu robot ise dünyadaki bütün savaşları bitireceğini düşünmektedir. Fakat bu robotun düşünme yetisi olduğu için insanlığın Kronosa vereceği zararı düşünmeden edememektedir. Bundan sonra ise kendisi gibi çok fazla robot yapacak ve bunları da insanlara saldırmak ve onları yok etmek için kullanacaktır.

Reklamı Geç
30Kıyamet Sansürsüz İzle, Kıyamet Full İzle,Teknoloji devlerinden biri olan VA Industries olarak bilinmektedir. Bu şirketin sahibi olarak ise Elias van Dorne olarak da bilinmektedir. Şirketin sahibi olan bu adam aynı zaman da şirketin ceo su olarak da görev yapmaktadır. Dünyayı daha iyi ve daha yaşanılır bir hal alması için elinden geleni yapmaktadır. Bu çalışmaları sırasında ise bir buluşa imza atmış ve bunu da insanlara duyurarak daha çok kişiye anlatmak istemektedir. Yaptığı bu buluş ise Kronos adını verdiği bir robot olarak da bilinmektedir. Bu robot ise dünyadaki bütün savaşları bitireceğini düşünmektedir. Fakat bu robotun düşünme yetisi olduğu için insanlığın Kronosa vereceği zararı düşünmeden edememektedir. Bundan sonra ise kendisi gibi çok fazla robot yapacak ve bunları da insanlara saldırmak ve onları yok etmek için kullanacaktır.
Robotların çağını bütün insanlık merak etmektedir. Kıyamet filminde ise olası şeyleri anlatma konusunda büyük bir öneme sahip olmaktadır. Film bu konusundan dolayı ise çoğu insan hitap etmektedir. Aynı zaman da filmde ünlü isimlerde yer almaktadır. Bu isimler John Cusack, Carmen Argenziano, Eileen Grubba, Jeannine Michele Wacker, Julian Schaffner olarak ta bilinmektedir. Bunun yanında ise filmin yönetmeni de çok fazla konuşulmuş ve dikkat çekmiş isimler arasında yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Robert Kouba gibi ünlü bir isim filmin başında yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap