Kış Rüyası izle Türkçe Altyazılı online Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (12)
28 Görüntülenme

Kış Rüyası izle Türkçe Altyazılı online Seyret izle

Film, bir grup zeki gencin sıra dışı olan bir keşfini anlatıyor. Bu gençler kuantum teorisinden faydalanarak insanların beyinlerini birbirlerine bağlamanın yolunu bulmuşlardır. Kuantum bilgisayarı kullanan genç beyinler yeni teknolojileri için oldukça heyecanlılardır. Ancak insanların motor becerilerinin kolayla kopyalanabilmesi her zaman pozitif sonuçlar doğurmayacaktır.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Kış Rüyas izle

Sıra dışı bilim kurgu örneklerinden olan ‘Kış rüyası’ nın gösterim tarihi 11 Mayıs 2018 olarak belirlendi. İddialı fragmanıyla ilgiyi üzerinde toplayan filmin yönetmen koltuğunda başarılı isim Andrew Goth oturuyor. Filmin Türkiye ayağındaki dağıtımcılığını Özen Film üstlenmiş durumda. Yapımcıları ise JoanneReay ve WalterKöhle ikilisi oluşturuyor. Uzunluğunun bir saat otuz dokuz dakika olacağı durulan filmin diğer adı ‘DeusExMachina’ dır.İbni Sina rolü ile yıldızı parlayan genç isim TomPayne filmin başrolünü sırtlamıştır. Ayrıca Jurrasic Park’ taki oyunculuğu sayesinde dünyaca tanınmış isim Sam Neill de filmin kadrosunda yer almaktadır. Mindgamers’ in diğer oyuncuları ise RyanDoyle, PredlagBjelac, Antonia Camphell – Hughesve MeliaKreiling şeklindedir.

Kış Rüyas izle

Film, bir grup zeki gencin sıra dışı olan bir keşfini anlatıyor. Bu gençler kuantum teorisinden faydalanarak insanların beyinlerini birbirlerine bağlamanın yolunu bulmuşlardır. Kuantum bilgisayarı kullanan genç beyinler yeni teknolojileri için oldukça heyecanlılardır. Ancak insanların motor becerilerinin kolayla kopyalanabilmesi her zaman pozitif sonuçlar doğurmayacaktır. Bu olasılığı hiç düşünmeyen genç beyinler, keşiflerini entelektüel özgürlüğe geçiş olarak tanımlarlar. Ayrıca keşiflerini dünyaya tanıtıp, onu insanlara sunmakta hiçbir sakınca görmeyeceklerdir. İlk başlarda iyi işlerde kullanılan yeni teknoloji, gençlerin gurur kaynağı haline gelir. Fakat aradan zaman geçtikçe durumlar bir hayli değişir. İnsanları topluca kullanmayı hedefleyen şeytani bir örgüt de bu teknolojiyi kullanmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap