Kırlangıçlar Susamışsa izle Sansürsüz Online Seyret
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (137)
2,071 Görüntülenme

Kırlangıçlar Susamışsa izle Sansürsüz Online Seyret izle

Kırlangıçlar Susamışsa sansürsüz izle, Kırlangıçlar Susamışsa filmini izle, Kırlangıçlar Susamışsa filmi 2014 yılında yapımı başlayan ve 23 Şubat 2018 vizyon tarihi olarak belirlenen Türkiye yapımı belgesel ve dram türündeki filmdir. Film izleyenler tarafından uzun zamandır merak edilmekteydi. Filmde anlatılan konu ise oldukça ilgi çekici olarak göz önüne çıkmaktadır. Karadeniz'de bulunan bir dağ köyünde yaşamakta olan Murat ismindeki genç, doğa fotoğrafları ve oradaki yaşamı anlatmakta olan belgesel filmleri çekmektedir. Oldukça normal bir bir şekilde hayatı devam etmekte olan Murat, dağlarda ve kayalıklarda yeğeni Burak ile beraber gezerken kırlangıç kuşlarının gizemli hikayelerini anlatmaktadır. Burak ise amcasının anlattıklarından oldukça fazla etkilenmektedir. Kendine bir hayal dünyası oluşturarak burada kırlangıçlara yuvalar hazırlamakta olan Burak, oldukça geniş bir hayal dünyasına sahiptir. Murat ise kendi ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşamaktadır. Tam köyden gitmeye karar vereceği zamanlarda köye gelen bir adam bu fikrini değiştirmiştir. Uzun yıllar önce köyden ayrılmış olan Harun artık köye tekrardan dönmüştür. Kısa süre içerisinde Harun ve diğer köylüler anlaşarak güzel bir dostluğun temellerini oluşturmaktadır. Her şey aslında oldukça yolunda giderken Murat'a bir telefon gelir ve bu telefon ile Hidroelektrik Santralcileri jandarma refakatinde bir kere daha köye intikal etmiştir.

Reklamı Geç
30Kırlangıçlar Susamışsa sansürsüz izle, Kırlangıçlar Susamışsa filmini izle, Kırlangıçlar Susamışsa filmi 2014 yılında yapımı başlayan ve 23 Şubat 2018 vizyon tarihi olarak belirlenen Türkiye yapımı belgesel ve dram türündeki filmdir. Film izleyenler tarafından uzun zamandır merak edilmekteydi. Filmde anlatılan konu ise oldukça ilgi çekici olarak göz önüne çıkmaktadır. Karadeniz’de bulunan bir dağ köyünde yaşamakta olan Murat ismindeki genç, doğa fotoğrafları ve oradaki yaşamı anlatmakta olan belgesel filmleri çekmektedir. Oldukça normal bir bir şekilde hayatı devam etmekte olan Murat, dağlarda ve kayalıklarda yeğeni Burak ile beraber gezerken kırlangıç kuşlarının gizemli hikayelerini anlatmaktadır. Burak ise amcasının anlattıklarından oldukça fazla etkilenmektedir. Kendine bir hayal dünyası oluşturarak burada kırlangıçlara yuvalar hazırlamakta olan Burak, oldukça geniş bir hayal dünyasına sahiptir. Murat ise kendi ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşamaktadır. Tam köyden gitmeye karar vereceği zamanlarda köye gelen bir adam bu fikrini değiştirmiştir. Uzun yıllar önce köyden ayrılmış olan Harun artık köye tekrardan dönmüştür. Kısa süre içerisinde Harun ve diğer köylüler anlaşarak güzel bir dostluğun temellerini oluşturmaktadır. Her şey aslında oldukça yolunda giderken Murat’a bir telefon gelir ve bu telefon ile Hidroelektrik Santralcileri jandarma refakatinde bir kere daha köye intikal etmiştir.
Filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Muhammet Çakıral üstlenirken, filmde Murat Sarı, Hamit Demir gibi oyuncular yer almaktadır. Senaryosunu ise yine filmin yönetmeni Muhammet Çakıral yazmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap