King Lear izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

King Lear izle

Orijinal adı King Lear olan filmin yapım yılı 2016 olup 20 Nisan 2018 de izleyicileriyle beyaz perdede buluşacaktır. Filmin sürükleyici konusu hem izleyicide merak uyandıracak hem de güldürerek romantizmi de zirveye taşıyacak türden. Aynı zamanda filmde verilen kararlar izleyiciyi şaşırtarak şok edecek, eğlendirecek türden. Filmde Wiil ve Anna uzun süredir tanışan son derece birbirlerine bağlı bir çifttir. Hayattaki her şeyi birbirleriyle paylaşan ilkleri beraber yaşayan daha öncede hayatlarına kimseyi almayan Wiil ve Anna birbirlerinin ilk aşkıdır.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


King Lear izle

Orijinal adı King Lear olan filmin yapım yılı 2016 olup 20 Nisan 2018 de izleyicileriyle beyaz perdede buluşacaktır. Filmin sürükleyici konusu hem izleyicide merak uyandıracak hem de güldürerek romantizmi de zirveye taşıyacak türden. Aynı zamanda filmde verilen kararlar izleyiciyi şaşırtarak şok edecek, eğlendirecek türden. Filmde Wiil ve Anna uzun süredir tanışan son derece birbirlerine bağlı bir çifttir. Hayattaki her şeyi birbirleriyle paylaşan ilkleri beraber yaşayan daha öncede hayatlarına kimseyi almayan Wiil ve Anna birbirlerinin ilk aşkıdır. Ayrılmanın söz konusu bile olamayacağı bu ilişkide Will kendince bir karar alır. Annaya 30’uncu doğum gününde hem Annaya sürpriz yapmak hem de verdiği kararı gerçekleştirmek için ona evlenme teklifi etmeye hazırlanır.

King Lear izle

Arkadaşlarıyla birlikte yemeğe çıkan çift güzel bir gün geçirir. O sırada arkadaşlarından biri sarhoş olur ve Anna ile Wiil’in ne kadar birbirlerini sevdiklerini bildiğini fakat ilişkileri için birbirlerini test etmeleri gerektiğini söyler. Yani hayatlarını birleştirmeden önce farklı insanlarla birlikte olmaları gerektiğini ve her ikisinin de özlemle birbirine geri döneceğini iddia eder. Bu durum ilk başlarda çifte komik ve anlamsız gelse de Anna bunu denemeleri gerektiğini düşünmeye başlar. Bu sayede hem ilişkinin sağlamlığı test edilecek hem de birbirlerine olan bağlılıkları daha da güçlenecektir. Anna’nın öneriyi kabul etmesiyle artık farklı insanlarla görüşülecektir. Son derece dikkat çeken konusuyla İlişki Durumu: Açık İlişki filmi çok yakında izleyicilerle beyaz perdede buluşacaktır. İyi Seyirler

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap