Kin izle Tek Parça 1080p Seyret
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (23)
453 Görüntülenme

Kin izle Tek Parça 1080p Seyret

Kim (Hatred), yönetmen Wojciech Smarzowski tarafından çekilmiş bir savaş filmidir. Bir aşk hikayesi üzerinden Polonya-Ukrayna arasında yaşanan tüm çatışmaları gözler önüne sermektedir. Polonyalı olan yönetmen dönemin Ukrayna-Polonya çatışmasını objektif bir şekilde, tüm çıplaklığıyla ele almıştır. Başrollerini Arkadiusz Jakubik, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Michalina Labacz, Wasyl Wasylik gibi isimlerin paylaştığı film, 7 Ekim 2016 da Polonya’da gösterime girmiştir. En İyi Film Dalında Polonya Film Ödülü, En İyi Yönetmen Dalında Polonya Film Ödülü, En İyi Kurgu Dalında Polonya Film Ödülü, Polonya Film Ödülleri İzleciyi Ödülü gibi daha pek çok ödül almıştır. Filmin etkileyici sahneleri izleyenleri adeta savaş ortamına sürükler. Büyük bir insanlık suçu işlenen İkinci Dünya Savaşı dönemi, herkes için bir felaket olmuştur.

Reklamı Geç
30


Kin sansürsüz izle, Kin full izle, Kin (Hatred), yönetmen Wojciech Smarzowski tarafından çekilmiş bir savaş filmidir. Bir aşk hikayesi üzerinden Polonya-Ukrayna arasında yaşanan tüm çatışmaları gözler önüne sermektedir. Polonyalı olan yönetmen dönemin Ukrayna-Polonya çatışmasını objektif bir şekilde, tüm çıplaklığıyla ele almıştır. Başrollerini Arkadiusz Jakubik, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Michalina Labacz, Wasyl Wasylik gibi isimlerin paylaştığı film, 7 Ekim 2016 da Polonya’da gösterime girmiştir. En İyi Film Dalında Polonya Film Ödülü, En İyi Yönetmen Dalında Polonya Film Ödülü, En İyi Kurgu Dalında Polonya Film Ödülü, Polonya Film Ödülleri İzleciyi Ödülü gibi daha pek çok ödül almıştır. Filmin etkileyici sahneleri izleyenleri adeta savaş ortamına sürükler. Büyük bir insanlık suçu işlenen İkinci Dünya Savaşı dönemi, herkes için bir felaket olmuştur.
Filmin baş rolü olan Polonyalı Zosia, Polonya ve Ukraynalıların bir arada bulunduğu bir bölgede yaşamaktadır. Aynı bölgede yaşayan Ukraynalı Petro’ya aşık olan Zosia, ailesi tarafından dul ve zengin bir Polonyalıyla evlenmek zoruna bırakılır. Bu evliliği hiç istemeyen Zosia sonuna kadar direnir fakat en sonunda ailesine boyun eğerek evlenmek zorunda kalır. Yaşadıklarından dolayı halihazırda psikolojik bir çöküşte olan Zosia, ikinci dünya savaşının gerçekleriyle karşıya kalınca ne yapacağını bilemez. Etnik ve ırksal kimlik çatışmalarının daişin içine girdiği savaş ortamı Zosia’yı büyük bir kaosa sürükler. Her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan Zosia’nın hikayesi tüm izleyenlere farklı bakış açıları kazandırmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap