Kickboxer: Vengeance Full HD Dövüş Filmi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5 IMDB Puanı 796 Görüntülenme

Kickboxer: Vengeance Full HD Dövüş Filmi İzle

(2016)

Yönetmen:

John Stockwell

Oyuncular:

Alain Moussi , Dave Bautista , Gina Carano , Jean-Claude Van Damme , Darren Shahlavi
İlk filmi 1989 yılında çıkan ve pek çoğumuzun çocukluğunda defalarca kez izlediği favori filmlerinden biri olan Kickboxer filminin devamı 37 sene sonra yani 2016 yılında çekildi. İlk film 6.4 alsada Kickboxer: Vengeance Full HD Dövüş Filmi İzle filmi o başarıyı yakalamadı. İMDB puanı olarak 5 alan ve sinemaseverlerden de yetersi< bulunan Kickboxer: Vengeance Filminin pek çok eksiği bulunmakta. Yine de dövüş sahnelerindeki kalite aradan geçen uzun zaman sonra içimizdeki özlem birazda olsa bastırdı. John Stockwell'in yönetmenliğini yaptığı Kickboxer: Vengeance Filminin oyuncu kadrosunda ise X-Men , Warcraft ve Ölümcül Oyuncaklar filmlerinden tanıdığımız Allain Moussi "Kurt" karakterine hayat vererek başrolü kapmış görünüyor. Ona "Kavi" rolünde Georges St-Pierre ve "Strom" rolünde T.J. Storm eşlik ediyor.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Kickboxer: Vengeance Full HD Dövüş Filmi İzle

İlk filmi 1989 yılında çıkan ve pek çoğumuzun çocukluğunda defalarca kez izlediği favori filmlerinden biri olan Kickboxer filminin devamı 37 sene sonra yani 2016 yılında çekildi. İlk film 6.4 alsada Kickboxer: Vengeance Full HD Dövüş Filmi İzle filmi o başarıyı yakalamadı. İMDB puanı olarak 5 alan ve sinemaseverlerden de yetersi< bulunan Kickboxer: Vengeance Filminin pek çok eksiği bulunmakta. Yine de dövüş sahnelerindeki kalite aradan geçen uzun zaman sonra içimizdeki özlem birazda olsa bastırdı. John Stockwell’in yönetmenliğini yaptığı Kickboxer: Vengeance Filminin oyuncu kadrosunda ise X-Men , Warcraft ve Ölümcül Oyuncaklar filmlerinden tanıdığımız Allain Moussi “Kurt” karakterine hayat vererek başrolü kapmış görünüyor. Ona “Kavi” rolünde Georges St-Pierre ve “Strom” rolünde T.J. Storm eşlik ediyor.

Kickboxer: Vengeance Full HD Dövüş Filmi İzle

Kickboxer: Vengeance Türkçe Dublaj İzle

Kickboxer: Vengeance Türkçe Dublaj İzle filminin hikayesi büyük bir intikamı konu almaktadır. Eric ve Kurt dövüş sporlarıyla ilgilenen iki kardeştir. California’nın Venice şehrinde yaşayan bu kardeşler aile mirasını yaşatmaya çalışmaktadır. Karatede alanında dünya şampiyonu olan Eric kendisini yenilmez olarak görmektedir. Bir organizatöründe aklına girmesi ile Tayland’a gitme kararı alır. Kardeşi Kurt ne yaparsa yapsın onu bu yolundan döndüremez.

Kickboxer: Vengeance Türkçe Dublaj İzle

Kickboxer: Vengeance Tek Parça İzle

Tayland’a Muay Thai’de şampiyonluğu olan Tong Po ile dövüşmeye gider. Ne kadar kendine güvense bu dövüşte yenilgiye uğrar ve bunun bedelini canıyla öder. Kardeşini gözlerinin önünde öldüren bu adamdan intikam almak isteyen Kurt, bugünden sonra büyük bir eğitime girer. Abisi Eric’i de eğitmiş olan Durand tarafından eğitime alınan Kurt intikamını alabilecek midir ?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kickboxer: Vengeance Full HD Dövüş Filmi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap