Kickboxer izle Full Hd Tek Parça
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (85)
1,132 Görüntülenme

Kickboxer izle Full Hd Tek Parça

Kickboxer Direk İzle, Kickboxer Full İzle,2018 yılında vizyona giren Kickboxer filmi kısaca ifade edilecek olursa tam anlamı ile dövüş severleri ve dövüş ustalarını bir araya getiren bir film olma özelliğine sahiptir. Başrollerini Alain Moussi,Sara Malakul Lane, Jean Claude Van Damme’nin paylaştığı intikam kokulu dövüş filmidir. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak MMA adı verilen karma dövüş sanatları şampiyonu Kurt Sloane asla ülkesi tayland’a dönmeyeceğine kendi kendine söz verir. Fakat MMA başlık atışı hazırlarken sakinleştirilir ve kendisini bir hapishane’de tekrar Tayland’da bulur. Güçl bir ganster tarafından kaçırılıp hapsedilen Sloane’un özgür kalmak için tek bir şansı vardır. O da 180 kiloluk güçlendirici ilaçlar etkisindeki bir dövüşçüye karşı illegal şekilde gerçekleşecek olan ölümcül maçı kazanmaktır. Maçı kazanmak ve özgür kalmak istemesinin sebebi öldürülen kardeşinin intikamını almak istemesidir.

Reklamı Geç
30Kickboxer Direk İzle, Kickboxer Full İzle,2018 yılında vizyona giren Kickboxer filmi kısaca ifade edilecek olursa tam anlamı ile dövüş severleri ve dövüş ustalarını bir araya getiren bir film olma özelliğine sahiptir. Başrollerini Alain Moussi,Sara Malakul Lane, Jean Claude Van Damme’nin paylaştığı intikam kokulu dövüş filmidir. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak MMA adı verilen karma dövüş sanatları şampiyonu Kurt Sloane asla ülkesi tayland’a dönmeyeceğine kendi kendine söz verir. Fakat MMA başlık atışı hazırlarken sakinleştirilir ve kendisini bir hapishane’de tekrar Tayland’da bulur. Güçl bir ganster tarafından kaçırılıp hapsedilen Sloane’un özgür kalmak için tek bir şansı vardır. O da 180 kiloluk güçlendirici ilaçlar etkisindeki bir dövüşçüye karşı illegal şekilde gerçekleşecek olan ölümcül maçı kazanmaktır. Maçı kazanmak ve özgür kalmak istemesinin sebebi öldürülen kardeşinin intikamını almak istemesidir.
Hayatta kalmak ve en büyük amacı olan kardeş intikamını alabilmesi için sıkı ve disiplinli bir çalışmaya girmesi gerektiğini bilir. Ve efsane dövüş ustası Durand ve kendisi gibi hapis tutulan Briggs’in yardımları sayesinde özgürlüğe ve intikama giden tek yoldan sağ çıkabilmek için kendisinin neredeyse iki katı büyüklüğünde olan dev dövüşçüyü mağlup edip mücadelesine devam edecektir. İzlerken nefesinizi kesecek olan ve bu kadar da adaletsizlik olur mu diyeceğiniz küllerinden doğup kardeşi için ölümü dahi göze almış dev karşısında sloane’un mücadelesi izleyenlere büyük keyif sunmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap