Kickboxer 2: Retaliation izle Yabancı Film Full HD
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (88)
1,307 Görüntülenme

Kickboxer 2: Retaliation izle Yabancı Film Full HD

Türkçesi Kanakan 2:Misilleme olan Kickboxer 2: Retaliation 30 Mart 2018 de vizyona girecek filmin türü aksiyon. Kickboxer Vengeance’ın devam filmi olan Kickboxer 2: Retaliation’ın konusu; Serinin ilk filminde başarılı bir dövüşçü olan abisinin Tayland’da bir dövüşte ölmesinin ardından intikam almaya giden Kurt’un intikamını aldıktan sonra bir daha Tayland’a geri dönmemeye yemin etmiş olmasına rağmen geri dönmek zorunda kalmasıyla başlıyor. Dövüş ve adrenalinin bolca bulunduğu filmde ilk filmin aksine birçok ünlü yüzü de görmeniz mümkün. İlk filmde olduğu gibi Kurt’un akıl ve dövüş sanatları hocalığını yapan Jean-Claude Van Damme’ın dışında filme kötü karakterler olarak. Ünlü ağırsıklet boks efsanesi Mike Tyson ve Avrupa’nın En Güçlü Adamı Ünvanını da birden fazla defa kazanan ve aynı zamanda Game Of Thrones’dan The Mountain olarak da bildiğimiz dev Hafþór Júlíus "Thor" Björnsson geliyor. Bu iki ünlü ismin dışında da herkesin ismini en az bir defa duymuşluğu olan futbol efsanesi Ronaldinho da filmde rol alan isimler arasında.

Reklamı Geç
30


Türkçesi Kanakan 2:Misilleme olan Kickboxer 2: Retaliation 30 Mart 2018 de vizyona girecek filmin türü aksiyon. Kickboxer Vengeance’ın devam filmi olan Kickboxer 2: Retaliation’ın konusu; Serinin ilk filminde başarılı bir dövüşçü olan abisinin Tayland’da bir dövüşte ölmesinin ardından intikam almaya giden Kurt’un intikamını aldıktan sonra bir daha Tayland’a geri dönmemeye yemin etmiş olmasına rağmen geri dönmek zorunda kalmasıyla başlıyor. Dövüş ve adrenalinin bolca bulunduğu filmde ilk filmin aksine birçok ünlü yüzü de görmeniz mümkün. İlk filmde olduğu gibi Kurt’un akıl ve dövüş sanatları hocalığını yapan Jean-Claude Van Damme’ın dışında filme kötü karakterler olarak. Ünlü ağırsıklet boks efsanesi Mike Tyson ve Avrupa’nın En Güçlü Adamı Ünvanını da birden fazla defa kazanan ve aynı zamanda Game Of Thrones’dan The Mountain olarak da bildiğimiz dev Hafþór Júlíus “Thor” Björnsson geliyor. Bu iki ünlü ismin dışında da herkesin ismini en az bir defa duymuşluğu olan futbol efsanesi Ronaldinho da filmde rol alan isimler arasında.

Henüz vizyona girmemiş olan Kickboxer 2: Retaliation’ın yönetmenliğini Serinin ilk filminin de yünetmeni olan Dimitri Logothetis yapıyor.  Dimitri Logothetis filmin aynı zamanda senaristliğini de kendisi yapmış. Başrolde Kurt Sloane karakterinde Gabon’lu dövüş sanatları ustası ve aktör Alain Moussi var. Oyuncuya başrolde Thomas Moore karakterini canlandıran Christopher Lambert eşlik ediyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap