Kelebekler İzle İndirmeden Online Full Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (111)
2,199 Görüntülenme

Kelebekler İzle İndirmeden Online Full Seyret izle

Kelebekler filmi Full HD sansürsüz tek parça izle, Kelebekler filmi direk Full HD izle Kelebekler filmi 2018 yapım bir filmdir ve izleyicileri dram türünde karşılamaktadır. Filmde ise birbirlerini pek tanımayan ve birbirlerinde uzakta yaşayan 3 kardeşin hikayesi yer almaktadır. Bu 3 kardeşler ise aktör Kenan, astronot Cemal ve öğretmen Suzan’dır. Cemal rolüne Tolga Tekin hayat verirken, Kenan rolüne Bartu Küçükçağlayan canlandırmaktadır. Suzan karakterine ise Tuğçe Altuğ hayat vermektedir. Bu 3 kardeş yıllardan sonra beklemedikleri birinden bir telefon alırlar. Bu kardeşleri arayan ise 30 yıldan beri görmedikleri babalarıdır. Aile bireyleri ise gelen telefonun ardından köyde tekrardan birleşmektedirler.

Reklamı Geç
30


Kelebekler filmi Full HD sansürsüz tek parça izle, Kelebekler filmi direk Full HD izle Kelebekler filmi 2018 yapım bir filmdir ve izleyicileri dram türünde karşılamaktadır. Filmde ise birbirlerini pek tanımayan ve birbirlerinde uzakta yaşayan 3 kardeşin hikayesi yer almaktadır. Bu 3 kardeşler ise aktör Kenan, astronot Cemal ve öğretmen Suzan’dır. Cemal rolüne Tolga Tekin hayat verirken, Kenan rolüne Bartu Küçükçağlayan canlandırmaktadır. Suzan karakterine ise Tuğçe Altuğ hayat vermektedir. Bu 3 kardeş yıllardan sonra beklemedikleri birinden bir telefon alırlar. Bu kardeşleri arayan ise 30 yıldan beri görmedikleri babalarıdır. Aile bireyleri ise gelen telefonun ardından köyde tekrardan birleşmektedirler. Film kurgusu ile izleyicileri derinden etkileyecektir. Aradan 30 yıl geçtikten sonra babaları bu 3 kardeşi neden bir araya toplamıştı? İzleyiciler filmi izlerken, bu sorunun cevabını oldukça fazla merak edeceklerdir. Bu nedenden dolayı ise filmin sonunu büyük bir merak içerisinde bekleyeceklerdir. İzleyiciler kendilerini aniden büyük bir dramın içerisinde bulacaklardır.
Kelebekler filmi 2018 Sundance Film Festivali’nde Büyük Jüri Ödülünün sahibidir. Bu etkileyici filmin vizyon tarihi ise 30 Mart 2018’dir. Filmin yönetmeni ve senaryosu ise Tolga Karaçelik’tir. Filmde ise oldukça başarılı oyunculara yer verilmektedir. Kurgu ve oyunculuk ile izleyicilerini oldukça fazla etkileyecek olan film, seyircilere keyifli bir yapım tattıracaktır. Filmin oyuncuları arasında ise Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Serkan Keskin ve Hakan Karsak yer almaktadır. Filmkomedi.com izleyicilerine keyifli seyirler dilemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap