Kaufman’s Game izle İndirmeden Online Seyret
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (186)
3,147 Görüntülenme

Kaufman’s Game izle İndirmeden Online Seyret


Kaufman’s Game full hd izle, Kaufman’s game sansürsüz izle, izleyenlerine hem aksiyon hem de macera tadındaki sahnelerle ulaşıyor. Bununla birlikte filmde boks tutkunu bir gencin macera dolu hayat hikâyesi anlatılıyor. Bu genç küçük yaşlarından beri boksa meraklı ve bu konuda kendini geliştirmeye çalışmaktadır. Buna bağlı olarak bir spor salonunda sürekli çalışmalar yapmaktadır. Gencin antrenörleri de, ondan çok ümitlidir. Geleceğin ünlü bir boksör olacağını düşünmektedirler. Aynı zamanda okulunda da başarılı olan genç, tüm eğitmenleri tarafında geleceği parlak bir genç olarak görülmektedir. Fakat sürekli talihsiz olayların onun peşini bırakmaması, Stonley’in hayatını olumsuz anlamda etkilemektedir. Stonley hem ringlerde hem de hayatında sürekli bir mücadele halindedir.

Reklamı Geç
30Kaufman’s Game full hd izle, Kaufman’s game sansürsüz izle, izleyenlerine hem aksiyon hem de macera tadındaki sahnelerle ulaşıyor. Bununla birlikte filmde boks tutkunu bir gencin macera dolu hayat hikâyesi anlatılıyor. Bu genç küçük yaşlarından beri boksa meraklı ve bu konuda kendini geliştirmeye çalışmaktadır. Buna bağlı olarak bir spor salonunda sürekli çalışmalar yapmaktadır. Gencin antrenörleri de, ondan çok ümitlidir. Geleceğin ünlü bir boksör olacağını düşünmektedirler. Aynı zamanda okulunda da başarılı olan genç, tüm eğitmenleri tarafında geleceği parlak bir genç olarak görülmektedir. Fakat sürekli talihsiz olayların onun peşini bırakmaması, Stonley’in hayatını olumsuz anlamda etkilemektedir. Stonley hem ringlerde hem de hayatında sürekli bir mücadele halindedir.
Kaufman’s Game, Stonley’in hayatını farklı bir bakış açısıyla ele almaktadır. Film aynı zamanda bir mücadelenin öyküsünü de anlatmaktadır. Bu süreçte Stonley’in başından geçen talihsiz olaylar, onun psikolojik olarak etkilenmesine ve yıpranmasına neden olmaktadır. Ancak her zaman olduğu gibi genç adam, bu olaylarda tek başına kurtulmaya çalışmaktadır. Bir boks maçında rakibinin tarafları tarafından tehdit edilen genç, hayatının dönüm noktalarında birini yaşamaktadır. Bu tehditler, gencin oyunu kazanmaması ve rakibine bilerek yenilmesi yönündedir. Fakat hayatı başarılarla dolu olan bu genç, bu teklifi kabul etmeyecek ve ne pahasına olursa olsun ringlerde savaşmaya devam edecektir. Ancak bu süreç onun için pek olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap