Karton Boksör İndirmeden Online 1080p Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (117)
1,413 Görüntülenme

Karton Boksör İndirmeden Online 1080p Seyret

()

Yönetmen:

Knate Lee

Oyuncular:

Terrence HowardThomas Haden Church
Evsizlerin zengin çocuklarla birlikte belirli zamanlarda düzenlenen boks maçı toplulukta oldukça ilgi çekmektedir. Bu maçlarda ortaya milyon dolarlar dökülmektedir. Ancak bu sefer bu maçlardan birinde oldukça ilgi çekici bir olay yaşanmıştır. Bu olay ise zengin çocuklar için oldukça zor olacaktır. Zengin çocukları ile evsiz bir adamın boks yaptığı o gece farklı bir durum yaşanmıştır. Bu sefer galip gelen evsiz bir adam olduğundan olaylar boyut değiştirecektir. Evsiz adam için her şey olduğundan daha iyi giderken beklenmedik bir şekilde galip gelmesi onunun da hayatını fazlası ile etkileyecek olduğundan bu maç oldukça önemli bir hale gelecektir. Ancak bu olaydan sonra bir de bu adam sadece galip gelmediği gibi başka bir boyutta da olayın değiştiğine tanık olarak bir sorumluluk daha almaktadır. Bu sorumluluk ise zengin çocukların yanında yer alarak evsizleri dövmeye başlamıştır. Evsizler ile yaptığı maçları ve bu durumda yaşadıklarını konu alan film oldukça farklı bir içeriğe sahip olup izleyiciler tarafından ilgi toplamıştır.

Reklamı Geç
30


Karton Boksör Direk İzle, Karton Boksör Sansürsüz İzle,Evsizlerin zengin çocuklarla birlikte belirli zamanlarda düzenlenen boks maçı toplulukta oldukça ilgi çekmektedir. Bu maçlarda ortaya milyon dolarlar dökülmektedir. Ancak bu sefer bu maçlardan birinde oldukça ilgi çekici bir olay yaşanmıştır. Bu olay ise zengin çocuklar için oldukça zor olacaktır. Zengin çocukları ile evsiz bir adamın boks yaptığı o gece farklı bir durum yaşanmıştır. Bu sefer galip gelen evsiz bir adam olduğundan olaylar boyut değiştirecektir. Evsiz adam için her şey olduğundan daha iyi giderken beklenmedik bir şekilde galip gelmesi onunun da hayatını fazlası ile etkileyecek olduğundan bu maç oldukça önemli bir hale gelecektir. Ancak bu olaydan sonra bir de bu adam sadece galip gelmediği gibi başka bir boyutta da olayın değiştiğine tanık olarak bir sorumluluk daha almaktadır. Bu sorumluluk ise zengin çocukların yanında yer alarak evsizleri dövmeye başlamıştır. Evsizler ile yaptığı maçları ve bu durumda yaşadıklarını konu alan film oldukça farklı bir içeriğe sahip olup izleyiciler tarafından ilgi toplamıştır.
Dram türünde yayınlanan Karton Boksör filmi dram kategorisinde yayınlanan ve Knate Lee tarafından yönetilmiştir. Bu filmin oyuncu kadrosunda ise Terrence HowardThomas Haden Church gibi isimler yer almakta olup usta bir oyunculuk sergileyerek daha çok ilgi toplamayı başarmışlardır. Görsel içerikleri kuvvetli olan bu film de heyecanda oldukça artmış olup izleyenlere de bu profesyonellikle hissedilmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap