Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film İzle Türkçe Dublaj
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (4)
6.6 IMDB Puanı 690 Görüntülenme

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film İzle Türkçe Dublaj

(2017-ABD)

Yönetmen:

David Soren

Oyuncular:

Ed Helms , Kevin Hart , Thomas Middleditch , Nick Kroll , Kristen Schaal
Nicholas Stoller tarafından kaleme alınmış olan Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film filminin yönetmen koltuğunda başarılı isimlerden birisi olan David Soren yer almaktadır. Yapılmış olan bu filmin içeriği komedidir. İzleyenlerini oldukça eğlendirecek ve güldürecek olan bu film, sinema kuşağına animasyon filmi olarak aktarılmıştır. Başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı bu filmin çekimleri ABD'de gerçekleşmiştir.

Reklamı Geç
30

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

Nicholas Stoller tarafından kaleme alınmış olan Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film filminin yönetmen koltuğunda başarılı isimlerden birisi olan David Soren yer almaktadır. Yapılmış olan bu filmin içeriği komedidir. İzleyenlerini oldukça eğlendirecek ve güldürecek olan bu film, sinema kuşağına animasyon filmi olarak aktarılmıştır. Başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı bu filmin çekimleri ABD’de gerçekleşmiştir.

Harold Hutchins ve George Beard isimli iki çocuk, dördüncü sınıfta okumaktadır. Bu iki arkadaş birbirleriyle çok iyi anlaşmakta ve çok iyi zaman geçirmektedir. Ancak beraberken geçirdikleri zaman fazlasıyla şımararak yaramazlıklar yapmaktadırlar. Okulda yaptıkları yaramazlıklar artık haddi hesabı yoktur. Sürekli bu ikili hakkında okul müdürüne şikayetler gitmektedir. Okul müdürü ise artık bu duruma dayanamaz bir hale gelmiş ve en sonunda bir çözüm bulması gerektiğini anlamıştır. En sonunda bu ikili ayırmaya karar veren okul müdürü, bu kararın en doğrusu olacağını düşünmüştür. Ancak ayrılmak istemeyen ikili yine yaramazlıklar peşinde koşmaya devam etmektedir. Okul müdürünü hipnoz etmeyi deneyerek bu plandan vazgeçirmeyi düşünen gençler, düşündüklerinde başarılı olmuştur. Okul müdürünü hipnoz etmeyi başarmışlardır. Bu ikili okul müdürünü hayallerindeki çizgi roman kahramanı olan Düşükdon’a çevirmişlerdir. Bu süreç içerisinde eğlenen bu ikili, Paçalıdon’un ortaya çıkmasıyla farklı bir maceraya atılacaktır.

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Tek Part İzle

Ed Helms, Kevin Hart, Thomas Middleditch, Nick Kroll ve Kristen Schaal gibi başarılı ve yetenekli isimlerin yer almış olduğu Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film filmi, izleyicileri ile kısa bir süre önce buluşmuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film İzle Türkçe Dublaj" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap