Kapitalizmi Kurtarmak izle Sansürsüz Full HD Tek Part
6.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.1 /10 (16)
743 Görüntülenme

Kapitalizmi Kurtarmak izle Sansürsüz Full HD Tek Part

Yönetmen:

Oyuncular:

Kapitalizmi Kurtarmak sansürsüz izle, Kapitalizmi Kurtarmak tek part, Film belgesel olmakla birlikte insanların bu konu hakkındaki düşünlerini yansıtmaktadır. Başrol oyuncusu Robert Reich Amerika Birleşik Devlet’inin eski çalışma bakanı olmakla birlikte araştırmacı bir gazetecidir. Gazetecilik mesleğine devam eden Robert ulusal ekonomideki büyük değişimi gazetelerinde de yer vermiştir. Ekonomik sistemi nasıl düzeltebileceği ve bu konu hakkında Amerika’nın farklı kesimlerinde yaşayan Amerikalı vatandaşları ile konuşur ve bunu gençlerinde haberinin olmasını isteyerek halktan aldıkları bilgileri gazeteye yansıttığını filmde çok nette görebilirsiniz. Kapitalizm bir parti politikasıdır ve tartışmaların çıkmasına oldukça iyi bir zemin hazırlar. İnsan üzerinde ki eşitsizliğin toplum psikolojisine olumsuz etkisi olmuştur. Para ve güç kimde ise yönetim ondadır. Robert bu konudan toplumun şikâyetçi oluşunu da görüp kapitalizmi kurtarmaya ön ayak olmuştur bu şekilde toplumda ki gençlere de ışık tutmuştur. Robert bu bilgileri belgeselinde de yansıtmak istemiştir. Bu konuya ilgi duyanların merakla beklediği bir belgesel olmuştur.

Reklamı Geç
30


Kapitalizmi Kurtarmak sansürsüz izle, Kapitalizmi Kurtarmak tek part, Film belgesel olmakla birlikte insanların bu konu hakkındaki düşünlerini yansıtmaktadır. Başrol oyuncusu Robert Reich Amerika Birleşik Devlet’inin eski çalışma bakanı olmakla birlikte araştırmacı bir gazetecidir. Gazetecilik mesleğine devam eden Robert ulusal ekonomideki büyük değişimi gazetelerinde de yer vermiştir. Ekonomik sistemi nasıl düzeltebileceği ve bu konu hakkında Amerika’nın farklı kesimlerinde yaşayan Amerikalı vatandaşları ile konuşur ve bunu gençlerinde haberinin olmasını isteyerek halktan aldıkları bilgileri gazeteye yansıttığını filmde çok nette görebilirsiniz. Kapitalizm bir parti politikasıdır ve tartışmaların çıkmasına oldukça iyi bir zemin hazırlar. İnsan üzerinde ki eşitsizliğin toplum psikolojisine olumsuz etkisi olmuştur. Para ve güç kimde ise yönetim ondadır. Robert bu konudan toplumun şikâyetçi oluşunu da görüp kapitalizmi kurtarmaya ön ayak olmuştur bu şekilde toplumda ki gençlere de ışık tutmuştur. Robert bu bilgileri belgeselinde de yansıtmak istemiştir. Bu konuya ilgi duyanların merakla beklediği bir belgesel olmuştur. Kendi düşüncelerini yansıttığı için başkalarının tartışma konusu da olmuştur. Robert bu tartışmaları göze alarak hem gazetesini yazmış hem de belgesele yansıtmıştır.
Filmin yönetmen koltuğunda iki kişiyi görmek mümkündür. Bunlardan biri Sari Gilman diğeri ise Jacop Kornbluth’dur. Bu iki yönetmen filminde siyasetin beraberinde getirdiği politika ve çıkar uğruna insanın verebileceği savaşın devlet adamları arasında ki seslerin yükselmesine en büyük neden olduğunu da bizlerin gözü önüne sermiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap