Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight İzle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (66)
5.5 IMDB Puanı 1,010 Görüntülenme

Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight İzle

Yönetmen:

Oyuncular:

,
Kanlı Dövüş Direk - Lady Bloodfight Direk İzle, Kanlı Dövüş - Lady Bloodfight Full HD İzle, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de ayriyeten filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kadının dayak yemesi ardından bu durumun oldukça gururuna dokunması sonucunda işinde oldukça usta olan bir savaşçıdan da yardım alarak dayak yediği gruptan intikam almak için verdiği mücadele ele alınıyor. Amerikalı kadın Asya’ya gitmek için yolculuğa çıkmıştır. Yolculuk sırasında bir grup çete tarafından oldukça sert bir şekilde dövülür.

Reklamı Geç
30

Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight Direk İzle, Kanlı Dövüş – Lady Bloodfight Full HD İzle, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de ayriyeten filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kadının dayak yemesi ardından bu durumun oldukça gururuna dokunması sonucunda işinde oldukça usta olan bir savaşçıdan da yardım alarak dayak yediği gruptan intikam almak için verdiği mücadele ele alınıyor. Amerikalı kadın Asya’ya gitmek için yolculuğa çıkmıştır. Yolculuk sırasında bir grup çete tarafından oldukça sert bir şekilde dövülür.

Bu onun gururunu yüksek derece de etkilemiştir. Bu yüzden de intikam almak uğruna bir savaşçıdan eğitim almaya başlar. Eğitim sonrasın da ise dayak yediği grubu bulmak adına aksiyon dolu bir serüvene dalmıştır. 2017 Kamboçya yapıtı olan Kanlı Dövüş – Lady Bloodfight filmi içerik olarak Aksiyon, Dram ve Suç gibi konuları ele alıyor. IMDB den 5.5 gibi ortalama bir puan alan film aldığı puanın aksine kaliteli bir yapıt sunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Wilson Yip oturuyor. Başarılı yönetmen bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap