Kan Sirki İzle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (177)
2,801 Görüntülenme

Kan Sirki İzle Full HD Tek Parça

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Jacob Cooney

Oyuncular:

Brandon White, Chelsea Vale, Christy Carlson Romano, Chuck Zito
Sean Dillon karma dövüş sporu olan MMA şampiyonluğuna kadar ilerlemiş bir sporcudur. Hayatı boyunca istediği her şeyi elde edebilen Sean Dillon birçok konuda kendi yeteneklerini kanıtlamayı başarmıştır. Hayatında oldukça güzel bir evliliğe sahip olan Sean Dillon gittikçe yaşamından sıkılmaya başlamıştır. Bir çocuk babası olan Sean Dillon ailesinden gittikçe uzaklaşmaya başlar. Bir süre sonra yaptığı işten de sıkılır ve emekli olmaya karar verir. Emekliliğinin ardından ailesiyle yaşadıkları sorunlardan ötürü yaşamı zorlaşmaya başlar. Adeta ne yapacağını bilemez ve kendisini bir süre sonra alkol bağımlısı olarak bulur. Bu sırada eşiyle ayrı yaşamaya başlamışlardır. Bunu kaldıramayan Sean Dillon eşinin iş yerine onu ziyarete gider. Eşinden aldığı sert tepki karşısında sinirleri bozulan Sean Dillon sağa sola sataşmaya başlar ve eşinin iş yerinde büyük bir kavga çıkartmış olur. Sean Dillon artık eskisi gibi bir şampiyon olarak hayatına devam etmek ister bunun üzerine yeraltı dövüşleri düzenleyen bir adamla tanışır. Yeraltında dövüşerek eski yeteneklerini kazanmak isteyen Sean Dillon yeraltından gelen teklifi hemen kabul eder. Sean Dillon sadece üç maça çıkacaktır üç maçın sonucu onun bundan sonra ki yaşamını belirleyecek. Acaba Sean bu yarışta başarılı olup eski güçlerini geri kazanabilecek mi?

Reklamı Geç
30

Kan Sirki sansürsüz izle, Kan Sirki full izle, Sean Dillon karma dövüş sporu olan MMA şampiyonluğuna kadar ilerlemiş bir sporcudur. Hayatı boyunca istediği her şeyi elde edebilen Sean Dillon birçok konuda kendi yeteneklerini kanıtlamayı başarmıştır. Hayatında oldukça güzel bir evliliğe sahip olan Sean Dillon gittikçe yaşamından sıkılmaya başlamıştır. Bir çocuk babası olan Sean Dillon ailesinden gittikçe uzaklaşmaya başlar. Bir süre sonra yaptığı işten de sıkılır ve emekli olmaya karar verir. Emekliliğinin ardından ailesiyle yaşadıkları sorunlardan ötürü yaşamı zorlaşmaya başlar. Adeta ne yapacağını bilemez ve kendisini bir süre sonra alkol bağımlısı olarak bulur. Bu sırada eşiyle ayrı yaşamaya başlamışlardır. Bunu kaldıramayan Sean Dillon eşinin iş yerine onu ziyarete gider. Eşinden aldığı sert tepki karşısında sinirleri bozulan Sean Dillon sağa sola sataşmaya başlar ve eşinin iş yerinde büyük bir kavga çıkartmış olur. Sean Dillon artık eskisi gibi bir şampiyon olarak hayatına devam etmek ister bunun üzerine yeraltı dövüşleri düzenleyen bir adamla tanışır. Yeraltında dövüşerek eski yeteneklerini kazanmak isteyen Sean Dillon yeraltından gelen teklifi hemen kabul eder. Sean Dillon sadece üç maça çıkacaktır üç maçın sonucu onun bundan sonra ki yaşamını belirleyecek. Acaba Sean bu yarışta başarılı olup eski güçlerini geri kazanabilecek mi?
Yönetmen koltuğunda Jacob Cooney’in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda da Brandon White, Chelsea Vale, Christy Carlson Romano, Chuck Zito, Jamie Nocher, Jeremy Fernandez gibi usta oyuncular yer almaktadır. Aksiyon ve suç kategorisinde yer alan film izleyicilerde heyecan yaratmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Kan Sirki İzle Full HD Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap