Kahramanlar Takımı Yabancı Komedi Fragman
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)
629 Görüntülenme

Kahramanlar Takımı Yabancı Komedi Fragman

(2016 )

Yönetmen:

Tian Xiaopeng

Oyuncular:

Jackie Chan, Feodor Chin, Nika Futterman, James Hong
Fragman Tek Part

Reklamı Geç
30

Kahramanlar Takımı Yabancı Komedi Fragman

Kahraman Takımı Filmi çiçek ve Meyve Dağı’nda yaşayan güçlü Maymun Kral dünya ve cennet arasında özgür olarak dolaşabilmektir. Ancak bir gün tanrıları kızdıran Maymun Kral’ın güçleri ondan alınarak ve Beş Element Dağı olarak bilinen bir yerde bir buz kütlesinin içine tanrılar tarafından hapsedilir. 500 yıl süresince hapis kalan kralın varolduğu artık tam anlamıyla bir efsane haline gelmiştir ve tüm gerçekliğini kaybetmiştir. Küçük Liu ise masallardan fazlasıyla etkilenen küçük bir çocuktur.

indir-3

Kahramanlar Takımı Yabancı Komedi Fragman İzle

Bir gün Liu’nun yaşadığı kasabaya canavarlar saldırır. Liu bu saldırıdan küçük bir kızı da kurtararak kaçmayı başarır ve iki çocuk çözümü Beş Element Dağı’na saklanmakta bulur.Canavarlar bu iki çocuğun peşindedirler. Maymun Kral’ın tanrılarca ceza verilip hapsedildiği bu dağa sığınan Liu ve küçük kız dağı keşfederken Liu fark etmeden Maymun Kral’ı özdür bırakır. Bu esaretten serbest kalınca tek isteği kendi yaşadığı yere evine dönmek olan Kral için bir sorun vardır. Bileğindeki güç mührü tamamen çözülmemiştir. İşte bu başlangıç Maymun Kral ve iki küçük çocuk arasında başlayan yardımlaşma ve bir maceranın kapısının açılmasına neden olmuştur. Liu Maymun Kral’a yardım ederken, Maymun Kral da Liu’ya canavarlar konusunda yardım edecektir. Birlikte kasabayı kurtarmak için uğraşacaklardır.

kahramanlar-takimi-filmi-fotograflari-1-393x393

Kahramanlar Takımı Fragman

Kahraman Takımı animasyon filminde seslendirmeleri Nickie Bryar, Roger Craig Smith, Nika Futterman, James Hong ve Jackie Chan yapmaktadır. Film 2015 Çin yapımıdır ve filmin yönetmen koltuğunda ise Tian Xiao Peng oturmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kahramanlar Takımı Yabancı Komedi Fragman" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap