Kafesin Dışında (Uncaged) Türkçe İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
423
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kafesin Dışında (Uncaged) Türkçe İzle

Kafesin Dışında (Uncaged) İzle

Günümüz sinemasının en fazla kullanılan konularından olan fantastik temalar, korku ve gerilim unsurları ile birleştiği zaman gerek görsel gerekse de kurgusal olarak tam bir şölen yaşatmaktadırlar. Bu türün en son örneklerinden biri olarak izleyici ile buluşan Uncaged; klasik bir kurt adam filminden çok, soluk kesici atmosferi sebebiyle gerilim unsurlarının en iyi örneklerini yansıtan başarılı bir yapım olma özelliğini de taşıyor. Başarılı çekim tekniklerinin oldukça sık olarak karşılaşıldığı Uncaged, kendi türü içerisinde göstermiş olduğu izlenebilirlik seviyesi sayesinde de izleyiciye beklentilerinin üzerinde bir sinema deneyimini garanti ediyor.

Kafesin-Disinda-İzle

Alışılan kurt adam temasının dışındaki olay örgüsü ile öne çıkan yapım, standart kalıpların dışında ilerleyen kurgulama tekniği ile yılın başarılı yapımlarından biri oluyor. Kafesin Dışında full tek part türkçe izle. Filmin konusu ise, bir gencin kendisi hakkında asla bilmediği bir gerçeği öğrenmesi üzerine işleniyor. Jack (Ben Getz), uyurgezerlik problemi olan bir gençtir. Uzun zamandır bu dertle başa çıkmaya çalışan Jack, ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu durumun önüne geçememekte ve kendini her defasında farklı alanlarda uyanmış halde bulmaktadır.

Uyku esnasında nereye gittiğini merak eden Jack, bir gün kendisine kamera bağlayarak uykuya dalmayı planlar. Ertesi gün uyandığında kendini yine bilmediği bir alanda bulan Jack, eve döner ve kamera kayıtlarında aslında ne olduğunu öğrenmek ister. Kayıtları izlediği zaman hem kendisi hem de ailesi hakkında oldukça uğursuz bir gerçeği öğrenen Jack, bu gerçeği öğrenmesinin bedelini oldukça ağır bir şekilde ödeyecektir.

Kafesin-Disinda

Her anı soluksuz izlenen yapımın künyesi ise şu şekilde belirtiliyor :

Jack (Ben Getz),Turner (Kyle Kirkpatrick,Brandon (Zack Weiner),Rose (Paulina Singer),Gonzo (Garrett Hendricks),Crystal (Michelle Cameron),Wade (Gene Jones),Izek (Yosef Podolski).

Yönetmen koltuğunda Daniel Robbins oturuyor.Senaryoda Daniel Robbins, Mark Rapaport,Yapımcılar ise Yoni Frager, Daniel Robbins, Mark Rapaport, Adam Werth. Film 95 dakika sürmektedir.Filmkomedi olarak iyi seyirler dileriz.

Kafesin Dışında (Uncaged) Tek Part İzle

Tür: Gerilim, Türkçe Dublaj Komedi Filmleri, Yabancı Filmler izle, 2016, 2017, 2018 Yabancı Filmleri izle, Filmkomedi.com

Yapım: ABD

Yönetmen: Daniel Robbins

Oyuncular: Gene Jones , Michele Ammon , Garrett Hendricks , Michelle Cameron , Alex Emanuel

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Ejderin Doğuşu İzle Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: -

0 izlenme
Wedding Unplanned İzle Tek Parça

IMDB Puanı: 6.3

4 izlenme
İcarus İzle Full HD Alternatif

IMDB Puanı: 8

1 izlenme
Dönüşüm İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: 6

2 izlenme
Ateş Altında Kurtarma İzle Tek Parça

IMDB Puanı: 8.7

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?