Kaçış Odası izle Tek Parça Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
383 Görüntülenme

Kaçış Odası izle Tek Parça Full HD

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Peter Dukes

Oyuncular:

Skeet Ulrich , Randy Wayne , Sean Young , Shelby Janes , Matt Mcvay
23 Haziran 2017'de vizyona giriş yapacak olan Kaçış Odası, Abd'nin dünya film arşivine kazandırdığı önemli eserlerden biri olmaktadır. Korku türünü seven izleyicilerimiz için iyi bir seçenek olan proje, uzun metraj yapımlar arasında yer almaktadır. Son yıllarda başarılı türler arasında bulunan korku, Escape Room gibi üst düzey yapımlar ile başarısını sürdüreceğe benzemektedir.

Reklamı Geç
30

Kaçış Odası izle

23 Haziran 2017’de vizyona giriş yapacak olan Kaçış Odası, Abd’nin dünya film arşivine kazandırdığı önemli eserlerden biri olmaktadır. Korku türünü seven izleyicilerimiz için iyi bir seçenek olan proje, uzun metraj yapımlar arasında yer almaktadır. Son yıllarda başarılı türler arasında bulunan korku, Escape Room gibi üst düzey yapımlar ile başarısını sürdüreceğe benzemektedir.

Abd’de yaşamakta olan 4 sıradışı arkadaş hayatın maceradan ve eğlenceden ibaret olduğunu düşünmektedirler. Bugüne kadar birçok tehlikeli yarışmalarda boy gösten bu kafadarlar, bir gün kaçış oyunu adında bir etkinliğe başvurmuşlardır. Kilitli bir odada çıkış yolu arama mantığı üzerine tasarlanan bu yarışma, oldukça adrenali dolu olmaktadır. Ancak onlar odada gerçek bir katilin saklandığını bilmemektedir. Öğrendiklerinde ise zaman fazlası ile gecikecek ve gerçek bir kaçış oyunu onları bekleyecektir. Bakalım bu ölüm odasında kurtulabilecekler mi?

Yönetmenliğini başarılı isim Peter Dukes’in yaptığı filmin oyuncu ekibinde Skeet Ulrich, Sean Young, Christine Donlon, Randy Wayne, Matt McVay, Iyad Hajjaj, Taylor John Piedmonte, Hayley McLaughlin ve Corbin Timbrook gibi sanat dünyasında büyük bir kitleye kendini duyuran önemli karakterler bulunmaktadır.

Kaçış Odası Full HD izle

Kaçış Odası  filmini geniş içerikli arşivimizde 1080p HD kalitede ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Şans Ayağıma Geldi izle Türkçe Dublaj Full HD başlıklı filmimizde Şans Ayağıma Geldi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kaçış Odası izle Tek Parça Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap