Kabus Gecesi 3 izle Full HD 720p
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (68)
1,088 Görüntülenme

Kabus Gecesi 3 izle Full HD 720p

Kabus Gecesi 3 filmi izle, Kabus Gecesi 3 full izle, Kabus Gecesi 3 ele aldığı konu bakımından izleyenleri fazlasıyla etkiliyor. Serinin ilk filminde ortaya çıkan ve insanlara dehşet saçan Creeper, bu filmde de insanlığa vahşet saçmaya devam ediyor. İnsanları öldürerek, onların bedenlerini kendi bedenine ekleyen bir avcı vardır. Bu avcı yeryüzüne 20 yılda bir kez gelir ve insanları öldürür. Kahramanımız Tirish ise geçen bölümlerde erkek kardeşini kaybetmiştir. Bu sefer bir oğlu olmuştur ve Creeper'a oğlunu da vermek istememektedir. Oğlu için Creeper ile savaşacak, izleyenlere korku dolu anlar yaşatacaktır. Gerilimin çok yüksek seviyede olduğu bu filmde, bu sefer Creeper'ın sırrı daha da fazla ortaya çıkarılacaktır.

Reklamı Geç
30

Jeepers Creepers 3 (2017) 2. Fragman | izlesene.com

Kabus Gecesi 3 filmi izle, Kabus Gecesi 3 full izle, Kabus Gecesi 3 ele aldığı konu bakımından izleyenleri fazlasıyla etkiliyor. Serinin ilk filminde ortaya çıkan ve insanlara dehşet saçan Creeper, bu filmde de insanlığa vahşet saçmaya devam ediyor. İnsanları öldürerek, onların bedenlerini kendi bedenine ekleyen bir avcı vardır. Bu avcı yeryüzüne 20 yılda bir kez gelir ve insanları öldürür. Kahramanımız Tirish ise geçen bölümlerde erkek kardeşini kaybetmiştir. Bu sefer bir oğlu olmuştur ve Creeper’a oğlunu da vermek istememektedir. Oğlu için Creeper ile savaşacak, izleyenlere korku dolu anlar yaşatacaktır. Gerilimin çok yüksek seviyede olduğu bu filmde, bu sefer Creeper’ın sırrı daha da fazla ortaya çıkarılacaktır.
Kabus Gecesi 3 filmi konusu ile de yönetmeni ve oyuncuları ile de izleyenlerde oldukça fazla ilgi uyandırır tarzda. Bu filmde de bir önceki filmleri yapan ve Harika Çocuk, Dingin Savaşçı gibi filmleri ile de tanınan usta yönetmen, Victor Salva yönetmenlik koltuğunda yerini almıştır. Serinin ilk filmlerinde olduğu gibi bu filmde de oldukça başarılı bir iş çıkarmış olduğunu izleyenlere kanıtlamaktadır. Filmin başrolündeki Trisih karakterini ise Zincirlenmiş, Korkunla Yüzleş, Kuzgun gibi korku filmlerinin başarılı oyuncusu olan Amerikalı güzel oyuncu Gina Philips üstlenmektedir. Bu yapım 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olarak izleyenlere sunulmakta ve tüm ögeleri ile beraber izleyenlerde büyük merak uyandırmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap