Jüpiter’in Uydusu izle Tek Parça 1080p Seyret
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (103)
1,499 Görüntülenme

Reklamı Geç
30

Jüpiter’in Uydusu sansürsüz izle, Jüpiter’in Uydusu filmini izle, Aryan yaşadığı ülkeden babasıyla birlikte kaçmaya çalışırlar. Yaşamış oldukları sıkıntılardan kurtulmanın yolu olarak ülkeden kaçmak olarak gören Aryan babasıyla birlikte tam sınıra vardıkları anda ırkçı bir polisin saldırısına maruz kalırlar. Ölümle yaşam arasında ki çizginin tam üzerinde dururken mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başarır ve inanılmaz bir durum başına gelir. Vurulmanın ardından özel güçler kazanır Aryan. Bu yeni özellikleriyle hayatının yeni yaşamına alışmaya çalıştığı sırada farklı amaçlar uğruna Ayran’ı kullanmak isteyen bir doktor birçok maceraya sokacaktır kendisini. Doktorla gireceği bu maceralarda hem hayatta kalmaya çalışacak hem de kendisini korumaya çalışacaktır.
1 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan bu filmin yönetmen koltuğunda Kornél Mundruczó oturmaktadır. Mónika Balsai, Merab Ninidze, György Cserhalmi, Zsombor Jéger, Majd Asmi gibi isimlerin kadrosun da olan bu filmin türü ise bilim kurgu ve dramdır. 100 dakika boyunca dramatize edilen bu bilim kurgu filminin senaryosunu da yönetmen Kornél Mundruczó, Kata Wéber ile birlikte yapmış oldukları çalışmalarla kaleme almıştır. Filmin yapımını Viktória Petrányi üstlenmiş ve kaliteli bir filme imza atmışlardır.
Jüpiter’in Uydusu olarak ülkemizde yayına girecek olan bu film, seyir keyfi konusunda oldukça kaliteli bir yapıt olarak karşımıza çıkmakta ve kullanılan teknolojik ekipmanlarla da izlenirliğini arttırmıştır. Macaristan yapımı olan bu film, 2017’nin sonuna doğru vizyona girmesine rağmen kendisinden uzun süre söz ettirecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap