Johnny English 3 İzle Türkçe Dublaj
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (659)
- IMDB Puanı 5,501 Görüntülenme

Johnny English 3 İzle Türkçe Dublaj

(2018-ABD)

Yönetmen:

David Kerr

Oyuncular:

Rowan Atkinson
Neal Purvis’in yönetmen koltuğunda oturduğu Johnny English 3 filmi, meraklı izleyicileri ile en kısa zamanda sinemalarda buluşacaktır. Çekimlerine İngiltere’de başlanan bu film, izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatırken aynı zamanda kahkahalara da boğacaktır. Johhny English serisinin devamı olarak çekilen bu film, ilk serisini izleyenler tarafından merakla beklenmektedir.

Reklamı Geç
30

Johnny English 3 İzle

Neal Purvis’in yönetmen koltuğunda oturduğu Johnny English3 filmi, meraklı izleyicileri ile en kısa zamanda sinemalarda buluşacaktır. Çekimlerine İngiltere’de başlanan bu film, izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatırken aynı zamanda kahkahalara da boğacaktır. Johhny English serisinin devamı olarak çekilen bu film, ilk serisini izleyenler tarafından merakla beklenmektedir.

İlk serisinde ajan olarak işe başlayan adam, görevinin yanı sıra görevinin yeni özelliklerini de keşfedecektir. Ülkenin geleceği zengin olan Fransız bir adam tarafından tehlikeye girmiştir. Bunu korumak ise bir ajanın başarılı çalışmalar yapması ve bu sorunu ortadan kaldırası gerekecektir. Rowan Atkinson ise u çalışmaları başarıyla tamamlamak için elinden geleni yapacaktır. İkinci serisinde ise Çin Başbakanını öldürmek isteyen uluslararası bir suikast çetesine karşı mücadele etmesi gerekmiştir. Bu mücadele sırasında ise birbirinden farklı maceralar ve olaylar yaşanmıştır. İzleyenlerini kahkaha yağmuruna boğan bu film, oldukça beğenilmiştir. Bu yüzden de üçüncü serisi çekilerek devam ettirilmiştir. Bu serisinde de izleyicileri farklı maceralara misafir edecek ve ilk iki seri gibi kahkahaya boğacaktır.

Johnny English 3 Full HD İzle

Çekimlerinin ABD’de gerçekleştiği Johnny English 3, bu serisinde de farklı yerlerde, farklı hayatlarda mücadele verecektir. İlk serilerinde olduğu gibi bu serinin başrol koltuğunda da Rowan Atkinson yer almaktadır. Vermiş olduğu bu mücadele sonucunda ise ortaya birbirinden eğlenceli olaylar çıkmasını sağlayacaktır.  İzleyicilerini de eğlendirecek ve güldürecek olan bu seri, pek çok kişi tarafından merakla beklenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Johnny English 3 İzle Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap