Jigsaw İzle Türkçe Altyazılı
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (6)
- IMDB Puanı 763 Görüntülenme

Jigsaw İzle Türkçe Altyazılı izle

(2017 - ABD)
The Shape Of Water filminin yönetmen koltuğunda Pan'ın Labirenti ve Pasifik Savaşı gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan başarılı yönetmen Guillermo del Toro’nun yer almaktadır. Yine aynı başarılı isim tarafından kaleme alınmış olan bu filmin çekimleri 2017 yılında tamamlanmıştır. Çekimlerinin ABD’de gerçekleşmiş olduğu bu filmin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler yer almaktadır. Dram Ve fantastik içerikli olan bu film, izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır.

Reklamı Geç
30

The Shape Of Water İzle

The Shape Of Water filminin yönetmen koltuğunda Pan’ın Labirenti ve Pasifik Savaşı gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan başarılı yönetmen Guillermo del Toro’nun yer almaktadır. Yine aynı başarılı isim tarafından kaleme alınmış olan bu filmin çekimleri 2017 yılında tamamlanmıştır. Çekimlerinin ABD’de gerçekleşmiş olduğu bu filmin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler yer almaktadır. Dram Ve fantastik içerikli olan bu film, izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır.

Filmin konusu Amerika’nın savaş döneminde yaşanmaktadır. Bu dönemde yaşaya Elisa, oldukça yalnız bir kızdır. Elisa bir devlet laboratuvarında çalışmaktadır. Ancak çalıştığı laboratuvar güvenlik tedbirleri alınmış olan gizli bir devlet laboratuvarıdır. Kendi hayatına yalnız ve klasik bir şekilde devam etmekte olan Elisa’nın tek bir arkadaşı vardır. Bu da laboratuvarda çalışmakta olan iş arkadaşı Zelda’dır. Hayatı oldukça basit olan bu kızın hayatı bir anda değişecektir. Hayatının değişmesine sebep olacak şey ise devlet tarafından yapılan gizli bir deneydir. Bu deneyi öğrendikten sonra Elisa’nın ve arkadaşı Zelda’nın hayatında büyük değişiklikler olacaktır. Hayatının sonuna kadar daha farklı bir yaşama dahil olacak Elisa için artık her şey değişmiştir. Çünkü eski hayatı onun için artık olmayacaktır.

The Shape Of Water Full HD İzle

Michael Shannon, Sally Hawkins, Richard Jenkins ve Michael Stuhlbarg gibi başarılı isimlerin yer almış olduğu The Shape Of Water filmi, izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Jigsaw İzle Türkçe Altyazılı" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap