Jeepers Creepers 3 – Kabus Gecesi 3 izle Tek parça 1080p Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (80)
1,885 Görüntülenme

Jeepers Creepers 3 – Kabus Gecesi 3 izle Tek parça 1080p Seyret

Jeepers Creepers 3 - Kabus Gecesi 3 izle tek part 1080p, Jeepers Creepers 3 - Kabus Gecesi 3 direk sansürsüz full hd izle, Yönetmen koltuğunda Victor Salva’nın oturduğu ‘Jeepers Creepers 3’ korku ve gizem serisi olan filmin son halkasıdır. Victor Salva diğer iki filmde olduğu gibi sadece yönetmenlikle yetinmemiş ve filmin senaryosunu da üstlenmiştir. Serinin ülkemizde bilinen adı ‘Kâbus Gecesi’ dir, ‘Jeepers Creepers 3’ ün açıklanan toplam süresi ise bir saat kırk dakikadır. Filmin oyuncu kadrosuna ismini yazdırmış olan başlıca yıldızlar; Gabrielle Haugh, Stan Shaw, Michael Papajohn, Meg Foster, Jason Bayle, Joyce Giraud, Jordan Salloum, Michael Sirow, Chester Rushing, Ryan Moore, Patrick Thomas Cragin, Cade Burk, Frankie Smith ve Justin Dwayne Hall’ dan oluşmaktadır. Ayrıca ‘Jeepers Creepers 3’ ün bilinen yapım şirketleri; Infinity Films, The Cartel, Village Studios (II),Ansgar Media ve Myriad Pictures’tir.

Reklamı Geç
30


Jeepers Creepers 3 – Kabus Gecesi 3 izle

Jeepers Creepers 3 – Kabus Gecesi 3 izle tek part 1080p, Jeepers Creepers 3 – Kabus Gecesi 3 direk sansürsüz full hd izle, Yönetmen koltuğunda Victor Salva’nın oturduğu ‘Jeepers Creepers 3’ korku ve gizem serisi olan filmin son halkasıdır. Victor Salva diğer iki filmde olduğu gibi sadece yönetmenlikle yetinmemiş ve filmin senaryosunu da üstlenmiştir. Serinin ülkemizde bilinen adı ‘Kâbus Gecesi’ dir, ‘Jeepers Creepers 3’ ün açıklanan toplam süresi ise bir saat kırk dakikadır. Filmin oyuncu kadrosuna ismini yazdırmış olan başlıca yıldızlar; Gabrielle Haugh, Stan Shaw, Michael Papajohn, Meg Foster, Jason Bayle, Joyce Giraud, Jordan Salloum, Michael Sirow, Chester Rushing, Ryan Moore, Patrick Thomas Cragin, Cade Burk, Frankie Smith ve Justin Dwayne Hall’ dan oluşmaktadır. Ayrıca ‘Jeepers Creepers 3’ ün bilinen yapım şirketleri; Infinity Films, The Cartel, Village Studios (II),Ansgar Media ve Myriad Pictures’tir.

Jeepers Creepers 3 – Kabus Gecesi 3 Direk İzle

Filmin konusu ilk iki filmde olduğu gibi gizemli yaratık Creepers’ tir. Zaman olarak ilk iki film arasında geçen ‘Jeepers Creepers 3’te yaratık avlanmaya çalışılacaktır. Çavuş Davis topladığı bir ekiple birlikte yaratığı öldürmek için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir. Gerilim, gizem ve korku alanlarında sınırsız bir hareketle sinema sevenlerin heyecan dolu anlar yaşarken gerilmiş oldukları bu film, son yılların en iyi korku filmleri arasında yerini almaktadır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar