İyi Biri Tek Parça Yerli Komedi İzle
4.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.3 /10 (3)
7.1 IMDB Puanı 2,813 Görüntülenme

İyi Biri Tek Parça Yerli Komedi İzle

(2014)

Yönetmen:

Ayhan Sonyürek

Oyuncular:

Cengiz Bozkurt, Mustafa Alabora, Asuman Çakır
Son yılların popüler isimlerinden Cengiz Bozkurt'un başrollüğünü yaptığı İyi Biri Yerli Komedi İzle adından uzun süre söz ettiren ve olumlu eleştilere boğulan filmlerden bir tanesidir. Cengiz Bozkurt'un usta performansı ile birlikte filmden beklentiler artarken, filmi izleyenler hayal kırıklığına uğramayarak salonu güler yüzle terk etti.İyi Biri Filminde Cengiz Bozkurt'a eşlik eden isimlerin başında Mustafa Alabora ve Asuman Çakır geliyor.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

İyi Biri Tek Parça Yerli Komedi İzle

Son yılların popüler isimlerinden Cengiz Bozkurt’un başrollüğünü yaptığı İyi Biri Yerli Komedi İzle adından uzun süre söz ettiren ve olumlu eleştilere boğulan filmlerden bir tanesidir. Cengiz Bozkurt’un usta performansı ile birlikte filmden beklentiler artarken, filmi izleyenler hayal kırıklığına uğramayarak salonu güler yüzle terk etti.İyi Biri Filminde Cengiz Bozkurt’a eşlik eden isimlerin başında Mustafa Alabora ve Asuman Çakır geliyor.

İyi Biri full hd izle

İyi Biri 720p izle

İyi Biri Full HD İzle yönetmenliğini televizyon ekranlarındaki pek çok diziye senaryo yazmış ve adından sıkça söz ettiren başarılı senarist Ayhan Sonyürek yapıyor. Nadir yönetmenlik yapan bu isim ortaya koyduğu bu yapım ile birlikte ilerde de yeni işlerde yer alabileceğinin mesajını vermiş.

İyi Biri 720p izle

İyi Biri Full HD izle

İyi Biri Tek Parça İzle filminin konusuna değinelim birazda. Mızrap çok iyi niyetli , masum ve saf bir insandır. Hatay’ın Samandağ ilçesinde tek başına bir köpeği ile birlikte kalmaktadır. Hayat’ı yokluk ve sıradanlık içerisinde ilerleyen Mızrap, iş bulma ümidi ile asker arkadaşının yanına Mersin’in Mut ilçesine gitmeye karar verir. Bu yolculukta farkında olmasa da hayatında büyük yenilikler ve büyük değişimler olacaktır. Akdeniz sıcak ikliminde devam eden yolculukta bir çok insanla tanışıp bir çok insanın derdini tasasını çekecektir. Bu insanlarla arasında geçen trajik ve bir o kadar komik olaylarla zamanla kendini tanıma yolunda büyük bir yol kat edecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "İyi Biri Tek Parça Yerli Komedi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap