Iris’e Ne Oldu izle Full HD
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (4)
5.8 IMDB Puanı 118 Görüntülenme

Iris’e Ne Oldu izle Full HD

Iris’e Ne Oldu izle, Iris’e Ne Oldu izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme oldukça olumlu artılar katıyor. Film de anlatılan konu ise Antoine Doriot isminde bir banka çalışanın eşiyle beraber başına gelenleri anlatıyor. Film de banka çalışanı eşi Iris’le gayet huzurlu ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Ancak son günler de yaşananlar çiftin huzurunu oldukça kaçıracaktır. Çünkü Iris Paris’in orta yerin de birden ortadan kaybolur. Bu olaydan sonra eşini bulamayan banka çalışanı olayı yetkililere bildirir.

Reklamı Geç
60

Iris’e Ne Oldu izle, Iris’e Ne Oldu izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme oldukça olumlu artılar katıyor. Film de anlatılan konu ise Antoine Doriot isminde bir banka çalışanın eşiyle beraber başına gelenleri anlatıyor. Film de banka çalışanı eşi Iris’le gayet huzurlu ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Ancak son günler de yaşananlar çiftin huzurunu oldukça kaçıracaktır. Çünkü Iris Paris’in orta yerin de birden ortadan kaybolur. Bu olaydan sonra eşini bulamayan banka çalışanı olayı yetkililere bildirir. Daha sonra araştırmalar sonucu mekanik çalışanı olan Max isimli bir adamın olaydan sorumlu olduğu düşünülür. Max borç batağına düşmüş bir adamdır. Bu yüzden de Iris’in ortadan kaybolmasından o sorumlu gibi gözükmektedir. Ancak olayın derinliklerine girildiğinde birçok sır perdesi aralanacak izleyenler gördükleri karşısında şok olacaktır.

2017 Fransa ve Belçika ortak yapıtı olan Iris’e Ne Oldu filmi içerik olarak Gerilim – Heyecan gibi konuları ele alıyor. IMDB den 5.8 gibi düşük sayılacak bir puan alan film aldığı puanın aksine izleyenlerini kendine hayran bırakmayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jalil Lespert oturuyor. Başarılı yönetmeni bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Iris’e Ne Oldu filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap