İngiliz İşi izle Türkçe Dublaj 720P
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (133)
2,484 Görüntülenme

İngiliz İşi izle Türkçe Dublaj 720P

İngiliz İşi Sansürsüz İzle,İngiliz İşi Full İzle,İngiliz işi filmi Jack Cregan adlı bir soyguncunun üzerinden anlatılmaktadır. Bu soyguncu işini hırsızlık olarak belirlemektedir. Bu durum sırasında ise 5 yılda toplam 4 soygunu başarmış ve hiçbir şekilde de yakalanmamıştır. Bu kadar profesyonel yaşamı sonrasın da ise babasının vefatı oldukça büyük bir sıkıntı yaşatmaktadır. Bu sıkıntı ise yaptığı son soygundan olması ise sorunları beraberinde getirmektedir. Bu olay sonrasında ise paranın da ortadan kaybolması Jack’i tekrar soygunculuk işine geri sokmaktadır. Bu işler için ise kendisini bir anda hem İspanya da hem de Londra da bulmaktadır. Jack hem babasının katilinin hem de milyonların ortadan kaybolmasının peşine düşmektedir. Bu olayın sonunda ise Jack hiç bilmediği gerçekleri öğrenmektedir. Bu gerçekler Jack’in hayatını etkileyecek kadar büyük olsa da amacını vazgeçirmemektedir.

Reklamı Geç
30İngiliz İşi Sansürsüz İzle,İngiliz İşi Full İzle,İngiliz işi filmi Jack Cregan adlı bir soyguncunun üzerinden anlatılmaktadır. Bu soyguncu işini hırsızlık olarak belirlemektedir. Bu durum sırasında ise 5 yılda toplam 4 soygunu başarmış ve hiçbir şekilde de yakalanmamıştır. Bu kadar profesyonel yaşamı sonrasın da ise babasının vefatı oldukça büyük bir sıkıntı yaşatmaktadır. Bu sıkıntı ise yaptığı son soygundan olması ise sorunları beraberinde getirmektedir. Bu olay sonrasında ise paranın da ortadan kaybolması Jack’i tekrar soygunculuk işine geri sokmaktadır. Bu işler için ise kendisini bir anda hem İspanya da hem de Londra da bulmaktadır. Jack hem babasının katilinin hem de milyonların ortadan kaybolmasının peşine düşmektedir. Bu olayın sonunda ise Jack hiç bilmediği gerçekleri öğrenmektedir. Bu gerçekler Jack’in hayatını etkileyecek kadar büyük olsa da amacını vazgeçirmemektedir.
2017 İngiltere yapımı olan İngiliz işi filmi izleyenlerin beğeni toplamaktadır. Bu kadar fazla tercih edilen ve izlenen film konusu bakımından çok fazla merak uyandırmaktadır. Filmin izlenmesinde büyük bir etken olarak ise oyuncuların sergilediği eşsiz oyunculuk ta oldukça fazla konuşulmaktadır. Filmde oynayan oyuncular ise James Cosmo, Nathalie Cox, Nick Moran, Steven Berkoff, Charlotte Lewis gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mark McQueen gibi bir ismin bulunması da çok fazla tercih edilmesinde payı yer almaktadır. Aksiyon ve gerilim kategorisinde yer alan film ise izleyenleri büyülemeye devam etmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap