In The Aisles izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (4978)
79,059 Görüntülenme

In The Aisles izle izle

In The Aisles (2018)
Utangaç ve çekingen olan Cristian aynı zamanda yakışıklı ve gösterişli görünüme sahip olmaktadır. Yeni girmiş olduğu süpermarkette Cristian uzun koridorlarda taşıma ve paket götürme işlemi yapmaktadır. In The Airles izle ile Cristian forkliftler görevini de başarı ile yapmaktadır.
Uzun süre kalacağı markette Cristian beklenmedik bir zamanda Marion ile karşılaşmaktadır. Marion evli ve yeni bir ilişkiye zaman ayıramayacak kadar yoğun olarak çalışmaktadır. Buna rağmen Cristian ile birlikte olmaya devam etmektedir. Sadece süpermarketin istifleme yerlerinde görüşmeye başlayan ikilinin beraberlikleri her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir. Düzenli hale gelen görüşmelerde ise Cristian’ın hisleri farklı yönlere doğru gitmektedir.
In The Aisles (2018) Filminin Detayları
Son yılların en farklı ve en iyi drama filmleri arasında bulunan In The Aisles uzun metrajlı olarak çekilmektedir. Filmin başarısında büyük rolü bulunan Thomas Stuber yönetmen koltuğunda yer almaktadır. Aynı başarı ile filmde boy gösteren başrol oyuncuları; Sandra Hiller, Franz Rogowski, Peter Kurth, Henning Peker, Ramona Kunze – Libnow olarak bulunmaktadır.
İzleyicinin beğenisi ile uzun süre vizyonda kalması başaran drama filminde 2 saat 5 dakika şeklinde devam etmektedir. Bu yüzden dünya genelinde hem internet ortamında hem de vizyonda filmin izlenimleri devam etmektedir. Başarılı filmin Türkiye dağıtımcı da Beta Sineması olarak bulunmaktadır. İngilizce olarak çekilen filmin Türkiye gösteriminde alt yazı da bulunmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar