İmkansız Olasılık Yerli Komedi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 3,342 Görüntülenme

İmkansız Olasılık Yerli Komedi

(2016 Türkiye)

Yönetmen:

M. Murat Şenöy

Oyuncular:

Serkan Ercan’a, Müge Bayramoğlu, Osman Albayrak, Ergun Kuyucu, Yağız Atakan Savaş
İmkansız Olasılık izle filminde başrolde olan Tarık Hoca’nın kendi lise yıllarını geçirdiği o liseye geri dönüp ders vermesi ile başlayan bir dizi hayat dersini konu olarak izliyoruz. Tarık’ta derin izler bırakan ona acı veren ve kayıplar yaşatan semte öğretmen olarak geri döner.

Reklamı Geç
30

İmkansız Olasılık Yerli Komedi

İmkansız Olasılık izle filminde başrolde olan Tarık Hoca’nın kendi lise yıllarını geçirdiği o liseye geri dönüp ders vermesi ile başlayan bir dizi hayat dersini konu olarak izliyoruz. Tarık’ta derin izler bırakan ona acı veren ve kayıplar yaşatan semte öğretmen olarak geri dönen Tarık için şimdi okuttuğu çocukların hayatlarını düzene koyup içinde bulundukları hayattan onları kurtarma zamanıdır ve Tarık bundan vazgeçmeyecektir. Hatta yaşadığı olaylara imkansız olasılık diyen Tarık bunu kendine görev bilmiştir. Tüm insanlar bir değere sahiptir. Tarık uyuşturucu batağındaki öğrencilerine de bunu aşılayarak oları geri kazanmak için uğraşacak ve onları bu dünyadan çıkarmaya çalışacaktır. Bir öğretmenin sadece matematik değil, hayata dair dersler de verdiğini öğrenciler de görecek ve başkalarına göre amacı olmayan bu çocuklardan Reis, İsmail, Fatma, Abdullah ve daha birçok öğrenci kendi değerlerinin farkına Tarık Öğretmen sayesinde varacaklardır.

6

İmkansız Olasılık Full İzle

İmkânsız Olasılık filmi full izle anlattıkları ile hayatın sadece size söylenenlerden oluşmadığını ve kötülüğün siz izin verdiğiniz sürece sizinle olacağını, buna karşılık içinizdeki iyiliği ortaya çıkarmanın elinizde olduğunu bir matematik öğretmeninin öyküsü üzerinden anlatmaya çalışıyor.

indir-3

İmkansız Olasılık Full İzle

96 dakikadan oluşan dram ve komedi kategorilerini bir araya getiren filmin yönetmen koltuğunda M. Murat Şenöy oturuyor. 2016 yapımı olan filmiz yapımcılığını ise Güneş Zaid üstleniyor. Filmde Tarık Öğretmeni canlandıran başroldeki Serkan Ercan’a, Müge Bayramoğlu, Osman Albayrak, Ergun Kuyucu ve Yağız Atakan Savaş gibi isimleri eşlik ederken izliyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "İmkansız Olasılık Yerli Komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap

  Yorumlar (1)