Sitemizde şuan toplam 1131 film bulunmaktadır.


İkimizin Yerine İzle

2.948
FILM BILGILERI 7 ay eklendi
İkimizin Yerine İzle

İkimizin Yerine Direk İzle

Yerli film izle İkimizin Yerine, uzun süre tedavi gören usta oyuncu Nejat İşler’in son filmi olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yerli film Dram ve Romantik türün en iyilerinden biri olması yanında Nejat İşler’e eşlik eden Serenay Sarıkaya ile de adından ses getirecek gibi. Yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu İkimizin Yerine’de ayrıca Taner Birsel, Zerrin Tekindor ve İştar Gökseven de rol alıyor. Çok güzel bir konuya sahip İkimizin Yerine tek parça izle özellikli filmi bu yıl tek part izle seçeneğiyle mutlaka izlemelisiniz.

İkimizin Yerine Tek Part İzle

ikimizin-yerine-izle

Yerli film izle de büyük bir sır ve iki kahramanın büyük aşkını anlatıyor. Çiçek küçük bir kasabada büyüyen ve kendi ile ilgili gelgitleri olan genç ve güzel bir kızdır. Edebiyat öğretmeni olan Doğan ise genç kızın hayatına büyük aşkın olarak girecektir. Çiçek, Doğan’a göre daha genç ve tecrübesizdir.

Yeni yerli film de Çiçek, Doğan’ın hayatını ve geçmişini merak etmektedir. Bu merakı giderildikçe sorunların çoğalacağını bilemez. Hayatın farklı bir pencereden bakmaya başlayacak olan Çiçek için değişen herşey Doğan’ın hayatını da değiştirecektir. Romantik sahnelerin ve dram özellikleri olan full hd izle ve full izle seçenekli güzel ve karakteri olan bir film. İkimizin Yerine Tek part izle ile takip edeceğiniz film Türk sinemasının önemli filmlerinden bir olmaya aday.

ikimizin-yerine-2016

Yeni yerli film başarılı oyunculukları ile de takdir edilecektir. Sır, sevgi ve umudu barındıran bu sıcacık aşk hikayesini yerli film izle ile aşk mevsimi sonbaharda izleyebilirsiniz. Tek part izle filmde Mudanya mekan edinilse de filmin ilerleyen sahneleri İstanbul’da çekiliyor. Bu romantik ve etkileyici filmi İkimizin Yerine full izle yaparak keyifle, özel kurgusu ile izleyebilmeniz mümkün.

İkimizin Yerine Tek Parça İzle

Tür: 2016 Filmleri, Romantizm Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Umur Turagay

Oyuncular: Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?