İkimize Bir Dünya İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
472
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
İkimize Bir Dünya İzle

İkimize Bir Dünya Full HD İzle

Türk edebiyatına aşina olanlar , Sait Faik Abasıyanık’ı mutlaka bilirler. Sıradan insanların, durumların usta bir dille anlatıldığı Sait Faik’in hikayeleri okuyucunun içini kıpır kıpır eder. Ne var ki Sait Faik’in usta hikayelerinin yanında bir de romanı vardır ki onu herkes bilmez. Medar-ı Maişet motoru adlı romanı bu kez bir sinema uyarlamasıyla karşınızda. Burgazada’da geçen hikayemizde rol alacak isimlerden  Yağmur Ay, Melisa Torun, Köksal Engür dikkat çekiyor.Ancak Sait Faik’in bir yaşamöyküsü niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Peki ne anlatılıyor diye sorduğumuzda ise henüz vizyona girmemiş bir film olması neticesiyle söyleyebileceklerimiz kısıtlı. Ama Medarı Maişet Motorunun genel anlamda tahlilini yaparsak film hakkında sizlere bir şeyler söyleyebiliriz. İkimize Bir Dünya direk izleyebilirsiniz.

İkimize Bir Dünya Tek Parça İzle

İkimize-Bir-Dunya-izle

İkimize Bir Dünya filmin özeti Burgazada’da emekli memur Ali Rıza Efendi’nin  emeklilik yıllarında ailesiyle çektiği geçim sıkıntıları anlatılır. Tipik bir aile dramı olarak görülen eser esasında yaratıcısından büyük izler taşır. Sait Faik hikayelerini okuyanlar , hikayelerin ne kadar samimi ve de içi kıpır kıpır eden yönlerin varlığını da bilirler.

Denilebilir ki, Sait Faik’in olduğu yerde bir parça insan, sıradanlık ve de sevecenlik vardır. Bu bakımdan film bizlere oldukça iyi vakit geçirtecek gibi duruyor. Filmi izleyerek hem Sait Faik’in gizli kalan ,bilinmeyen yönlerini göreceğiz hem de sıradanmış gibi görünen bir kurgunun ne denli etkileyici olabileceğini de görebileceksiniz. İkimize Bir Dünya tek part izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

İkimize-Bir-Dunya-full-izle

Safa Önal’ın senaristliğindeki İkimize Bir Dünya filmini Yılmaz Atadeniz yönetmekte. Filmde Ali Poyrazoğlu’nun da olduğunu hatırlatmakta fayda var. Görüldüğü üzere kadro oldukça güçlü. Güçlü bir kadro, samimi ve içten bir hikayeyle birleşince tadından yenmeyen bir film olacağa benziyor. Bu durumda siz değerli izleyicilerin en kısa zamanda filmi izlemenizi öneriyoruz. Yerli film izleyerek hepinize iyi seyirler dileriz  🙂

İkimize Bir Dünya Direk İzle

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, Dram Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle - Full Hd Tek Parça Yerli Film izle, Filmkomedi.com

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Yılmaz Atadeniz

Oyuncular: Melisa Toros, Köksal Engür, Güven Kıraç

Etiketler: , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Örümcek İzle Full HD

IMDB Puanı: -

0 izlenme
Nelyubov İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

3 izlenme
Damat Takımı İzle Tek Parça

IMDB Puanı: -

5 izlenme
Sera İzle Tek Parça Full HD

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Yarım Kalan İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?