İftarlık Gazoz 2016 Full izle
4.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.1 /10 (9)
7.6 IMDB Puanı 19,936 Görüntülenme

İftarlık Gazoz 2016 Full izle

(2016)

Yönetmen:

Yüksel Aksu

Oyuncular:

Berat Efe Parlar , Cem Yılmaz , Ümmü Putgül , Okan Avcı , Greta Fusco
1970'li yıllarda geçen filmde barış ve huzur içinde yaşayan insanların yer aldığı bir Ege kasabasına doğru yolculuğa çıkacaksınız. Bu sevimli Ege kasabasında ailesi ile birlikte yaşamını sürdüren Adem, derslerinde başarılı ve çalışkan bir öğrencidir. Bu sene 5. Sınıfı bitirmiş ve okulların kapanması ile birlikte yaz tatiline başlamıştır. Tatilini boş geçirmek istemeyen Adem ailesine çalışmak istediğini söyler.

Reklamı Geç
30


1970’li yıllarda geçen filmde barış ve huzur içinde yaşayan insanların yer aldığı bir Ege kasabasına doğru yolculuğa çıkacaksınız. Bu sevimli Ege kasabasında ailesi ile birlikte yaşamını sürdüren Adem, derslerinde başarılı ve çalışkan bir öğrencidir. Bu sene 5. Sınıfı bitirmiş ve okulların kapanması ile birlikte yaz tatiline başlamıştır. Tatilini boş geçirmek istemeyen Adem ailesine çalışmak istediğini söyler. iftarlık gazoz izle full Çalışmak istediği yer ise Gazozcu Cibar Usta’dır. Ailesinden ısrarları sayesinde izin koparan Adem, gazozcu çırağı olarak çalışmaya başlar.

maxresdefault

Tek Part İzle

Ramazan ayının başlangıcı olan bu günlerde camide imamın vaazını dinler ve bundan çok etkilenir. Berna’nın da oruç tutacağını öğrenince o da oruç tutmaya niyetlenir. Ailesi yaşı küçük olduğu için oruç tutmasına müsaade etmemektedir. Bu nedenle ailesinden gizli oruç tutmaya başlar. Ancak Adem için hem gazoz satıp, hem de bunu Ege sıcağında yapıp üstüne oruç tutmak oldukça zordur. Zaman zaman orucunu bozmayı düşünse de o anlarda aklına oruç bozmanın kefaretinin 61 gün olduğu gelir. iftarlık gazoz izle hd Üstüne Berna’nın tuttuğu orucun direk orucu olduğunu öğrenir.

s-cd8a0d15770af35275df1cd14b234a7135c1c93c

O kadar çok zorlanır ki susuzluk ve açlıktan serap görmeye başlar. Adem’in oruç tutmak adına yaşadığı zorluklar onu değişik maceralar içine sürükler. Adem’e hiç bitmeyecekmiş gibi gelen uzun bir gün sonunda Adem ve Gazozcu Ustası Cibar Kemal neler yaşayacaktır….
Yerli film izle ve yerli komedi izle sekmelerine tıklayarak sizde yerli komedi filmi izlemenin tadına istediğiniz her an varabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "İftarlık Gazoz 2016 Full izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap