İfritin Diyeti Cinnia izle Full HD Tek Part
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (206)
7.6 IMDB Puanı 3,968 Görüntülenme

İfritin Diyeti Cinnia izle Full HD Tek Part

()
İfritin Diyeti Cinnia direk izle, İfritin Diyeti Cinnia full hd izle, İfritin Diyeti filmi 2017 yılı içerisinde vizyona girmiş yerli korku filmleri arasında yer alır. Bilindiği üzere yerli korku filmlerimiz genelde cin temalı filmler olmakta. Özellikle Dabbe ve Siccin gibi yerli korku filmleri sonrasında bu korku filmlerine olan ilgi git gide artmıştır. Bu filmlerden biri olan İfritin Diyeti Cinnia da bu korku filmlerini ele alan film olarak dikkat çekmekte ve bu konuya eğilmiştir. Murat ve Yusuf karakterlerinin başından geçen olaylar ele alınmaktadır.

Reklamı Geç
30


İfritin Diyeti Cinnia direk izle, İfritin Diyeti Cinnia full hd izle, İfritin Diyeti filmi 2017 yılı içerisinde vizyona girmiş yerli korku filmleri arasında yer alır. Bilindiği üzere yerli korku filmlerimiz genelde cin temalı filmler olmakta. Özellikle Dabbe ve Siccin gibi yerli korku filmleri sonrasında bu korku filmlerine olan ilgi git gide artmıştır. Bu filmlerden biri olan İfritin Diyeti Cinnia da bu korku filmlerini ele alan film olarak dikkat çekmekte ve bu konuya eğilmiştir. Murat ve Yusuf karakterlerinin başından geçen olaylar ele alınmaktadır. Çok iyi iki arkadaş olan bu ikili ev arkadaşıdır ve uzun zamandır birbirleri ile tanışmaktadırlar. Bu arkadaşlardan biri olan Murat’ın sevdiği bir kız vardır ve bu kızın adı Elif’dir.

Elif ve diğer iki arkadaşın ortak bir noktaları vardır. O da cin konulu filmler. Bu 3 kafadar genç otururlar ve bir cin filmi çekmeye karar verirler. Bunun için bir hikayeye sahip olmaları gerekmektedir ve hemen bu konuda da bir çalışma yaparlar. Sonuç olarak kendilerine bu konuda yardımcı olacak bir Mühr-ü Vekil bulurlar. Bir korku filmi senaryosu hazırlamak isterlerken, bu senaryonun oyuncuları olduklarından haberleri ne yazık ki yoktur. Bu 3 hayatın bu film çekme kararı ile birlikte başları büyük belaya girecektir. Film IMDB’den 7.6 gibi oldukça yüksek bir puan almayı başarmış bir filmdir ve IMDB’de bu filmin kalitesini onamıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "İfritin Diyeti Cinnia izle Full HD Tek Part" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap