I Do… Until I Don’t izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4,5 IMDB Puanı

I Do… Until I Don’t izle

I Do... Until I Don't izle izle seçeneğini kullanmak isteyenler için önemli fırsat gibi duruyor. I Do... Until I Don't izle filminin hem yönetmeni hem senaristi aynı kişi olarak bulunuyor. Robin Campillo adlı sanatçı Kalp Atışı Dakikada 120 filmini hem kaleme alan hem de yöneten kişidir. Kalp Atışı Dakikada 120 filmi sanatçı kadrosunda ise Nahuel Pérez Biscayart ile Arnaud Valois ve Adèle Haenel ile Antoine Reinartz ve de Félix Maritaud gibi oyuncular yer buluyor. Tür olarak hem aşk hem de aksiyon ve de macerayı bir arada barındırıyor. Fransız yapımı bu bir tür dram içeren yapıt ise 2017 senesinin son ayının son günlerinde gösterime giriyor.Kalp Atışı Dakikada 120 filminin baştan sona sürecek olan zamanı iki saati buluyor.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


I Do… Until I Don’t izle

I Do… Until I Don’t izle izle seçeneğini kullanmak isteyenler için önemli fırsat gibi duruyor. I Do… Until I Don’t izle filminin hem yönetmeni hem senaristi aynı kişi olarak bulunuyor. Robin Campillo adlı sanatçı Kalp Atışı Dakikada 120 filmini hem kaleme alan hem de yöneten kişidir. Kalp Atışı Dakikada 120 filmi sanatçı kadrosunda ise Nahuel Pérez Biscayart ile Arnaud Valois ve Adèle Haenel ile Antoine Reinartz ve de Félix Maritaud gibi oyuncular yer buluyor. Tür olarak hem aşk hem de aksiyon ve de macerayı bir arada barındırıyor. Fransız yapımı bu bir tür dram içeren yapıt ise 2017 senesinin son ayının son günlerinde gösterime giriyor.Kalp Atışı Dakikada 120 filminin baştan sona sürecek olan zamanı iki saati buluyor.

I Do… Until I Don’t izle

I Do… Until I Don’t izle filminin konusu doksanlı senelerin başında geçiyor. Doksanların başında HİV virüsünün yeni yeni ortaya çıkmaya başladığı zamanlardır. AİDS son senelerde sürekli can almaktadır. Ölümlü bir hastalık olarak bilinmezliklerle doludur.Act Up-Paris içerisinde AİDS ile yapılan bir mücadelenin içerisinde bulunan sivil bir örgüttür. Kalp Atışı Dakikada 120 filminin esas oğlanı olan Nathan, gerek toplumun bilinçsizliği gerek insanların duyarsız yapısı ile mücadele eden bir gönüllüdür. Bu sosyal ve sivil örgüte dâhil olur. Kalp Atışı Dakikada 120 filmi bu sahneler ile sürüyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap