Horoz Bayram Direk Full HD İzle
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (131)
3,273 Görüntülenme

Horoz Bayram Direk Full HD İzle izle

()
Horoz Bayram,izle tek part 1080p,Horoz Bayram direk sansürsüz full hd izle,Şanlıurfa’nın bir köyünde yaşamakta olan Bayram’ın hikayesine kulak veriyoruz. Oldukça trajikomik bir hikayesi var Bayram’ın. Bayram adeta bahtsız bedevi gibidir. İş konusunda şans yüzüne hiç gülmemiştir. Hangi işe elini atsa kötü sonuçlanmıştır. Bu sebeple de köy halkına epey bir borçlanmıştır. Köylüler Bayram’a bilenmiş durumdadırlar. Her dakika ensesine binip borçlarını istemek için fırsat kollamaktadırlar. Bayram bu durumdan oldukça sıkılmıştır. Kendine bir çare aramaktadır. Aklına sihirbaz arkadaşı gelir. Sihirbaz arkadaşından yardım isteyen Bayram, onu bir Horoz’a çevirmesini isteyecektir. Köyde bir sihirbazlık gösterisi düzenlenecek ve Bayram Horoz olma bahanesiyle aradan sıvışacaktır.

Reklamı Geç
30


Horoz Bayram,izle tek part 1080p,Horoz Bayram direk sansürsüz full hd izle,Şanlıurfa’nın bir köyünde yaşamakta olan Bayram’ın hikayesine kulak veriyoruz. Oldukça trajikomik bir hikayesi var Bayram’ın. Bayram adeta bahtsız bedevi gibidir. İş konusunda şans yüzüne hiç gülmemiştir. Hangi işe elini atsa kötü sonuçlanmıştır. Bu sebeple de köy halkına epey bir borçlanmıştır. Köylüler Bayram’a bilenmiş durumdadırlar. Her dakika ensesine binip borçlarını istemek için fırsat kollamaktadırlar. Bayram bu durumdan oldukça sıkılmıştır. Kendine bir çare aramaktadır. Aklına sihirbaz arkadaşı gelir. Sihirbaz arkadaşından yardım isteyen Bayram, onu bir Horoz’a çevirmesini isteyecektir. Köyde bir sihirbazlık gösterisi düzenlenecek ve Bayram Horoz olma bahanesiyle aradan sıvışacaktır. Beklenen gösteri düzenlenir. Sihirbaz arkadaşı Bayram’ı bir Horoz’a çevireceğine köylüleri inandırmayı başarır. Ve bu sırada Bayram’ı bir kutunun içinde Horoz’a çevirir. Bayram arkadan kaçmıştır bile. Ve sihirbaz köylülere ancak bir yıl sonra Bayram’ın tekrar insan olabileceğini söylemiştir. Köylüler buna inanmıştır. Bayram köyden kaçmış ve yepyeni maceralara yelken açmıştır.
Filmin vizyon tarihi Nisan 2018 olarak belirtilmiştir. Türk yapımı bir komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Mustafa Diyar Demirsoy üstlenmektedir. Beyaz perdede daha önce fazla rastlamadığımız birçok yeni yüz oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Filmde Doğu insanının yaşam kültürüne de rastlanmaktadır. Köylerde medeniyetin geldiği seviye gibi farklı unsurlara yer verilmektedir. Komedinin Doğu tarafında nasıl bir anlayışa sahip olduğu aktarılmış gibi görünüyor. Horoz Bayram merakla bekleniyor.film komedi iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap