Hızlı ve Ateşli izle Full Hd Tek Parça
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (131)
2,165 Görüntülenme

Hızlı ve Ateşli izle Full Hd Tek Parça

Hızlı ve Ateşli Sansürsüz İzle, Hızlı ve Ateşli Full İzle,Hızlı ve Ateşli filmi teröristlerin bir saldırısını konu almaktadır. Bu teröristler bir uçağa bomba yerleştirerek bir eylem gerçekleştirmek istemektedirler. Bu bombayı ise yolcuların bulunduğu bir yere koyarak çok fazla dikkat çekmek istemektedirler. Uçağın kargo bölümüne yerleştirilen bomba ise dikkat çekmeyeceği düşünülür. Bu hazırlanan bombanın devreye girip patlaması için de uçağın 800 feet altına inmesi gerekmektedir. Bu durum fark eden uçak ekibi ise bu bombanın patlamaması için uçağı havada tutmak zorundadırlar. Fakat bu uçağın havada tutulması ise o kadar kolay ve basit bir iş olarak bilinmemektedir. Uçağı o kadar saat havada tutmak için yakıt gerekmektedir. Hava da giden bir uçağın ise yakıtını doldurmak gerekmektedir.

Reklamı Geç
30Hızlı ve Ateşli Sansürsüz İzle, Hızlı ve Ateşli Full İzle,Hızlı ve Ateşli filmi teröristlerin bir saldırısını konu almaktadır. Bu teröristler bir uçağa bomba yerleştirerek bir eylem gerçekleştirmek istemektedirler. Bu bombayı ise yolcuların bulunduğu bir yere koyarak çok fazla dikkat çekmek istemektedirler. Uçağın kargo bölümüne yerleştirilen bomba ise dikkat çekmeyeceği düşünülür. Bu hazırlanan bombanın devreye girip patlaması için de uçağın 800 feet altına inmesi gerekmektedir. Bu durum fark eden uçak ekibi ise bu bombanın patlamaması için uçağı havada tutmak zorundadırlar. Fakat bu uçağın havada tutulması ise o kadar kolay ve basit bir iş olarak bilinmemektedir. Uçağı o kadar saat havada tutmak için yakıt gerekmektedir. Hava da giden bir uçağın ise yakıtını doldurmak gerekmektedir.
Hızlı ve Ateşli filmi 2017 aksiyon ve gerilim kategorisinde kendine oldukça fazla yer bulmaktadır. Abd yapımı olan günümüzün terör konusunu içerisinde bulundurması ise izleyicilerin tercih etmesinde büyük bir etken olarak bilinmektedir. Filmin izlenmesindeki diğer etkenlerden bazıları ise filmin yönetmeni ve oyuncu ekibi olarak bilinmektedir. Film de oynayan oyuncu ekibinde ise Dominique Swain, Monique Parent, Gina Hiraizumi, Jason Tobias, Moose Ali Khan ünlü isimler yer almaktadır. Bu oyuncular sayesinde ise filmi izleyen kişiler daha mutlu ve daha olumlu bir şekilde filmden ayrılmaktadırlar. Aynı zaman da filmin yönetmeni de çok fazla ses getirmektedir. Hızlı ve Ateşli filminin yönetmeni olarak ise Ron Thornton gibi ünlü bir isim yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap