Hayran (Fan) Fragman
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
165 Görüntülenme

Hayran (Fan) Fragman


Reklamı Geç
30

Filmin konusu takıntı derecesinde hayran olan bir adamın hayranlığının nefrete dönüşmesi ve bunun sonucunda eskiden deli gibi taptığı insanın ışıltılı hayatını söndürmek istemesiyle ilgilidir. Dram\Gerilim türündeki bu filmin işleyiş ve konu bakımından da sürükleyici olması sizleri ekranlara kilitleyecektir. Filmin senaryosu Habib Chopra’ya aittir. Yönetmeniyse Maneesh Sharma’dır. Bollywood filmlerinin yaratıcı yapıtlarına bir yenisi eklenmesini sağlayan bu filmi izlerken Hindistan’ın filmlerinin farklılığı da sizler etkisi altına alacaktır.

Hayran-filmi

Hepimiz bir yıldıza karşı ilgi, alaka ve hayranlık duyabilmekteyiz. Kendimizi özdeşleştirdiğimiz, her hareketi takip ettiğimiz, hayranı olduğumuz yıldızla alakalı her türlü haberle, projeyle ilgileniriz. Hayran filminin konusu da bu noktadan çıkmaktadır. Hindistan yapımı bu film Gaurav Chadana adındaki bir insanın Aryan Khanna adındaki bir aktöre olan hayranlığını konu almaktadır. Ancak bu hayranlık takıntılık derecesine kadar yükselmiştir.

Gaurav Chadana, Aryan Khanna’ya en çok benzeme yarışmasında birinci gelir. Deli gibi hayranı olduğu Aryan Khanna’yla bu ödülü paylaşmak ve onun doğum gününü yakından kutlamak istemektedir. Bunun için de hayran olduğu aktörün yaşadığı şehre Mumbai’ye gider. Ancak burada işler planladığı gibi gitmez. Yaşanan olaylar neticesinde Gaurav Chadana, Aryan hayranlığını bırakır ve bu hayranlık yerine nefrete dönüştürmüştür. Artık Aryan Khanna’yla alakalı tek amacı onun yıldızlığını söndürmektir.

Hayran-Fragman

Filmin başrolü Shahrukh Khan’a aittir. Shahrukh Khan, filmde iki karaktere hayat vermektedir. Bunlardan biri aktör Aryan Khanna’dır. Aryan Khanna, aktör olmanın getirdiği ulaşılmazlık hissine bürünmüş, kendini oldukça çok beğenen ve bir o kadar da göz kendisinden başka kimseyi görmeyen bir karakterdir. Bir diğeriyse aktöre deli gibi hayran olan Gaurav Chadana’dır. Bu karakterse hem eğlenceli hem de hayranı olduğu kişiye ulaşabilmek için elinden geleni yapabilen gözü kara biridir.   Filmde de bu iki karakterin birbirine oldukça çok benzediği görülmektedir. Filmin diğer oyuncularıysa Ileana D’Cruz, Diya Shah, Zachary Coffin ve Paul Blackwell’dir. Sizleri hem eğlendirecek hem şaşırtacak hem dram filmi izleyebileceğiniz Hayran filmini seyrederken film komedi sizlere iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Hayran (Fan) Fragman" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap