HASRET BİTTİ
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 9,517 Görüntülenme

HASRET BİTTİ

(2016)

Yönetmen:

Ayhan Özen

Oyuncular:

Ceyda Ateş, Kemal Uçar, Yüksel Ünal

Hasret Bitti İzle


Yıllardır Almanya’ da bir gurbetçi gibi yaşamakta olan Bitti ailesi, Türkiye’ ye kesin dönüş yapmak için karar alırlar. Sebebi ise Baba Halim Bitti’ nin evine Alman damat istemeyişinden kaynaklanıyor. Çünkü birkaç gündür Alman damat konusu yüzünden rahat bir uyku uyuyamamıştır. Türkiye ye kesin dönüş yapan Bitti ailesi’ ni, Şahane Bitti’ nin kardeşi, çocukların dayısı ve Halim Bitti’ nin kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi Çetin Ceviz karşılar. İsminin tam tersi bir adam olan Çetin Ceviz son derece saf, iyi niyetli, biraz işgüzar ve beceriksiz bir gençtir. Çetin Ceviz bugüne dek hiçbir düzen oturtamamıştır. Hayattaki tek akrabaları olan Ablası, Eniştesi ve Çocukların gelişi çok ama çok sevinmiştir. Bundan sonra hep beraber yaşayacaklardır. Çetin’ in Enişte’ si oldum olası küçük bir restoran aç

Reklamı Geç
30hasret-bitti-izle-240x350

Hasret Bitti İzle

Yıllardır Almanya’ da bir gurbetçi gibi yaşamakta olan Bitti ailesi, Türkiye’ ye kesin dönüş yapmak için karar alırlar. Sebebi ise Baba Halim Bitti’ nin evine Alman damat istemeyişinden kaynaklanıyor. Çünkü birkaç gündür Alman damat konusu yüzünden rahat bir uyku uyuyamamıştır. Türkiye ye kesin dönüş yapan Bitti ailesi’ ni, Şahane Bitti’ nin kardeşi, çocukların dayısı ve Halim Bitti’ nin kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi Çetin Ceviz karşılar. İsminin tam tersi bir adam olan Çetin Ceviz son derece saf, iyi niyetli, biraz işgüzar ve beceriksiz bir gençtir. Çetin Ceviz bugüne dek hiçbir düzen oturtamamıştır. Hayattaki tek akrabaları olan Ablası, Eniştesi ve Çocukların gelişi çok ama çok sevinmiştir. Bundan sonra hep beraber yaşayacaklardır. Çetin’ in Enişte’ si oldum olası küçük bir restoran açmak istemiştir. Ama Çetin bu olayı bildiği için Enişte’ si Almanya’ da iken ona harika bir yer bulmuştur bile. Üstelik sahipleri de çok iyi insanlardır. Dükkan’ ın sahipleri Amerika da yaşayan iş adamı Mutlu Pektemiz ve onun güzel kız kardeşi Duru’ dur. Çetin ve Duru arasında kısa sürede bir aşk başlar. Ancak çok geçmeden Çetin, Duru’ nun asıl kimliğini öğrenecek ve büyük bir şok yaşayacaktır. Bakalım geçmişten gelen bu sır, herkesin hayatını nasıl etkileyebilecek?
1177597_620x410
Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen’ in yönettiği ve Başrollerinde Ceyda Ateş, Kemal Uçar ve Yüksel Ünal’ ın oynadığı Romantizm ve komedi konularının işlendiği bu film bizi 101 dakika boyunca ekrana kilitleyecektir.
cwyyi9kxaaajpbb
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "HASRET BİTTİ" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap