Güzel Ve Çirkin Yabancı Film
3.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.5 /10 (2)
6.5 IMDB Puanı 1,219 Görüntülenme

Güzel Ve Çirkin Yabancı Film

(2014 Fransa)

Yönetmen:

Christophe Gans

Oyuncular:

Vincent Cassel, Léa Seydoux, André Dussollier

Reklamı Geç
30

Güzel Ve Çirkin Yabancı Film

28 Mart 2014 tarihinde bir Fransız yapımı olarak vizyona giren 112 dakikalık Disney masalından uyarlanan film Güzel ve Çirkin Romantik, gerilim ve fantastik türde izleyici karşına çıkıyor. Güzel ve Çirkin filminin yönetmen koltuğunda oturan ve senaryosunu kaleme alan isim aynı ve bu isim Christophe Gans oluyor. Güzel ve Çirkin filminin yapımcılığını ise Richard Grandpierre üstleniyor.

images

Güzel Ve Çirkin Yabancı Film izle

Güzel ve Çirkin filminin başrollerini Lea Seydoux ve Vincent Cassel paylaşırken bu iki isme ise Andre Dussollier, Eduardo Noriega ve Yvonne Catterfeld isimlerini eşlik ederken izliyoruz.
Başarılı bir tacir, bütün varlığını denizde kaybetmesinden sonra altı kızını da yanına alarak daha kırsal bir yere taşınmak mecburiyetinde kalır, yolculuk bitiminden sonraysa gül çaldığı sebebiyle Çirkin olarak bilinen biri tarafından cezalandırılır.

indir

Güzel Ve Çirkin Yabancı Film Full izle

Kızlarının en küçüğü olan Güzel ise başlarına gelen tüm felaketlerden kendisini sorumlu tutar ve babasının cezasını üstlenip kendini ailesi için feda eder. Çirkin’e ait olan sırlı şatoda Çirkin ile beraber yaşamaya başlayan genç kadın Güzel, bu gizemli şatonun göründüğü gibi karanlık ya da tehlikeli bir yer olmadığını fark eder. Zamanla Güzel ve Çirkin birbirlerini tanımaya başladıkları zaman genç kadın, Çirkin’in geçmişine dair sırları da öğrenir. Çirkin daha önceleri krallığı olan yakışıklı bir prenstir ve kendine yapılan bir büyü sebebiyle senelerdir Çirkin olarak yaşamını sürdürmektedir. Şimdi ise cesur, güzel ve hayat dolu Güzel, ne olursa olsun Çirkin’i bu büyünün etkisinden kurtarmaya çalışacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Güzel Ve Çirkin Yabancı Film" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap