Gridlocked İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
210 Görüntülenme

Gridlocked İzle

(ABD)

Yönetmen:

Allan Ungar

Oyuncular:

Dominic Purcell , Danny Glover , Vinnie Jones , Stephen Lang

Gridlocked İzle


Holywood'un asi ve kötü çocuğu Brody Walker her zaman olduğu gibi medyanın ve paparazilerin gözünün önündedir. En son yine toplum düzeni bozan hareketler yapan kahramanımız en büyük vukuatını yapar ve hem içkili araba kullanmaya teşebbüs eder ve kameramana yumruk atar. Hal böyle olunca parmaklıkların arasınnda kendisini bulur. Sonunda şartlı tahliye edilir ancak yanına bir gözaltı polisi verilir. Bu polis de kirli işlere bulaşan gizli bir ajandır.

Gridlocked-2015

Bir akşam yaptığı en büyük hata yumruk vurmak değil kanlı hesaplaşma yapmak isteyen ve tamamen yeraltı polisleri ile hesaplaşmak isteyen bir terör örgütü üyelerinin saldırısına uğramak olduğunu aradan uzun zaman geçmeden öğrenecektir. Bu film insanın tesadüfen hiç olmaması gereken yerde bulunduğunda neler hissedeceğini ortaya koyuyor.

Çok geçmeden polisle terör örgütü arasında kanlı bir savaş çıkar. Bu savaşta kanlı terör örgütü hiç kimseyi oradan çıkarmamakta kararlıdır. Kahramanımız da kötü polislerin arasında kalmıştır. Buradan canlı çıkmamasını garanti altına almak isteyen teröristler hayatı boyunca göreceği en kötü anıları yaşatacaktır.

Gridlocked

Bir dakikadan sonra bitmek bilmeyen çatışmalar ve durmayan silah sesleri ile karşılaşıyorsunuz. Gridlocked filmi eleştirmenler tarafından yılın aksiyon ve polis filmi olmaya aday gösterilmiştir. Seçiminizi yapın ve mutlaka bu filmi kaçırmayın. Aksiyon filmi düşkünlerinin hiç beklemediği kadar muhteşem olay örgüsü ve muhteşem sahneler ile bezenmiş bu film çekim tekniklerini ile bir başka matrix olmaya da aday geldi bana. Toronto after dark film festivalinden aldığı en iyi aksiyon ödülü bir yana diğer ödülleri de beraberinde getirecek olan bu ödüllü filmi isakın kaçırmayın. Çok yetenekli oyuncuları ve çok yetenekli yönetmeni ile bu film yılının en çok konuşulan filmlerinden biri olacak.

Gridlocked Full HD İzleReklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Gridlocked İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap