Golmaal Again İzle Full HD Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (47)
1,028 Görüntülenme

Golmaal Again İzle Full HD Tek Parça izle

Golmaal Again,sansürsüz izle,Golmaal Again tek parça 1080p izle,Golmaal Again, seriye kaldığı yerden devam ediyor. Jamnadaslar’ın yetimhanelerinde dört kafadar yaşamaktadır. Bir gün yetimhanenin dışında terkedilmiş bir bebeğe rastlayacaklardır. Ve ismi Kushi’dir. Kafadarlardan Gopal ve Mahdav’ın pekte iyi anlaşamadıkları ortaya çıkacaktır. Aslında sürekli kavga içindedirler. Kendi içlerindeki problemler yüzünden bir takım sorunlar yaşanacaktır. Ve yolları ayrılacaktır. Aradan 2 yıl geçecektir. Ve kafadarlar ilerini düzeltmiş olacaklardır. Jamnadaslar’a bir pay göndererek iyi kazanmalarına katkı sağlayacaklardır. Ancak bir gün tesadüfen artık yetimhanenin artık olmadığını fark edeceklerdir. Ve herkes gitmiştir. İşleri çözebilmek için namaz toplantısında bir araya geleceklerdir. Ancak namaz toplantısından sonra yetimhaneden ayrılmak için tuhaf bir yol izleyeceklerdir. İşte tüm bu olaylar macera dolu bir serüvenin kapılarını açacaktır.

Reklamı Geç
30


Golmaal Again,sansürsüz izle,Golmaal Again tek parça 1080p izle,Golmaal Again, seriye kaldığı yerden devam ediyor. Jamnadaslar’ın yetimhanelerinde
dört kafadar yaşamaktadır. Bir gün yetimhanenin dışında terkedilmiş bir bebeğe rastlayacaklardır. Ve ismi Kushi’dir. Kafadarlardan Gopal ve Mahdav’ın pekte iyi anlaşamadıkları ortaya çıkacaktır. Aslında sürekli kavga içindedirler. Kendi içlerindeki problemler yüzünden bir takım sorunlar yaşanacaktır. Ve yolları ayrılacaktır. Aradan 2 yıl geçecektir. Ve kafadarlar ilerini düzeltmiş olacaklardır. Jamnadaslar’a bir pay göndererek iyi kazanmalarına katkı sağlayacaklardır. Ancak bir gün tesadüfen artık yetimhanenin artık olmadığını fark edeceklerdir. Ve herkes gitmiştir. İşleri çözebilmek için namaz toplantısında bir araya geleceklerdir. Ancak namaz toplantısından sonra yetimhaneden ayrılmak için tuhaf bir yol izleyeceklerdir. İşte tüm bu olaylar macera dolu bir serüvenin kapılarını açacaktır.
2017 Hindistan yapımı film, ilginç bir konuya sahip olmasına rağmen diğer hint filmlerinin biraz gerisinde kalmış gibi görünüyor. Filmde oldukça etkileyici fantastik kareler dikkat çekmektedir. Film aldığı puanlamaya bakılırsa vasat sayılamayacak bir film olmuşa benziyor. Ancak komedi dalında daha iyilerini keşfeden sinema severler adaletli bir puanlama yapmış olacaklardır. Filmin yönetmen koltuğunda Rohit Shetty oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Ajay Devgan, Tabu, Tusshar Kapoor, Ashwini Khalsekar, Shreyas Talpade gibi isimler yer almaktadır. Filmde kullanılan araba ve motorlarla yapılan şov sahneleri oldukça etkileyici olmuşa benziyor. Hintlilerin fantastik dünyası beyaz perdeye aktarılıyor. İzleyicilere keyifli dakikalar yaşatacağa benziyor. film komedi iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap