Gölge Film izle 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
561 Görüntülenme

Gölge Film izle 2016

(2016-Türkiye)

Yönetmen:

Burak Donay

Oyuncular:

Deniz Gönen Türkcan, Şenol İpek, Erol Koçan, Yüksel Molla, Funda Dönmez

Reklamı Geç
30

Gölge 2016 izle

Türk sineması olarak komedi ve korku filmlerinde oldukça iyi olduğumuzu söyleyebiliriz(tabi ülkemiz sınırları içerisinde değerlendirme yapıyorum). 2016 yılının korku filmlerinden bir tanesi de Gölge filmidir. Tarık ve Gülay ikilisi birbirini seven eşlerdir. Evliliklerinde büyük denilebilecek problemlerde yoktur. Sadece, Gülay kafasına göre iş bulamadığı için sıkıntı çekmektedir.


Gülay’ın iş konusunda yüzü gülmezken eşi Tarık’ın işleri ise yolundadır. Bir şirkette editörlük yapan Tarık, yeni bir iş anlaşması yapmayı başarmıştır. Bu iş anlaşması sonucunda Tarık, bir kutlamaya gider. Eşi onunla gelmez ve evde kalır. Bu esnada Gülay hastalanacaktır ve hastalığının sebebi de çözülemeyecektir. Teşhisi konulamayan garip bir hastalığa yakalanan Gülay, bir gün kendiliğinden iyileşecektir.

Gölge Filmi izle

Tıpın çaresiz kaldığı bu hastalığın kendiliğinden geçmesi mantıksızdır; ama Tarık için önemli olan Gülay’ın tekrar hayata dönmesidir. Gülay, kendine geldikten sonra birçok konuda değişmiştir. Bu kocasını her geçen gün daha fazla şaşırtacaktır. Yeni bir kişi gelmişçesine değişen Gülay’ın bu değişimi herkesin dikkatini çekecektir. Artık iyi bir insan olmayan Gülay, neden değişmiştir ve eşi bu durumda ne yapacaktır? Hep beraber bu soruların cevaplarını filmde göreceğiz.


Burak Donay’ın yönettiği Gölge filminin oyuncuları ise, Deniz Gönen Türkcan, Şenol İpek, Erol Koçan, Yüksel Molla, Funda Dönmez’dir. 2016 yılının son korku filmlerinden olan Gölge filmini sitemiz üzerinden tek parça ve 720p hd kalitesinde hızlı olarak izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Gölge Film izle 2016" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap