Godzilla: Monster Planet Türkçe Dublaj 1080P İzle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (114)
1,828 Görüntülenme

Godzilla: Monster Planet Türkçe Dublaj 1080P İzle

Godzilla: Monster Planet Direk İZle, Godzilla: Monster Planet Full İZle,Godzilla: Monster Planet animasyon filmi 2048 yılını konu almaktadır. 2048 yılında dünyayı beklemeyen canavarlar tarafından bir saldırı gerçekleştirilir. Bu canavarların amacı ise dünyayı istila ederek ele geçirmektedir. Canavarların yaptığı bu istila ise başarı ile sonuçlanacak ve insanlar için yeni bir başlangıç olacaktır. Bu başlangıç ise insanlar için kötü bir başlangıç olacaktır. Dünya da yaşam artık kötü bir hal alması ise insanların yeni bir yer arayışını hızlandırmada büyük bir etken olarak yer almaktadır. Yeni bir yere gitmek ve göç etmek için ise bir uzay gemisi ile yolculuğa çıkılmaktadır. Bu yolculuk sonrasında ise yeni bir gezegen bulunmaktadır. Bulunan gezegende ise insanların yaşamayacağı ortaya çıkmış ve bu durum ise insanlar için yeni bir sıkıntı doğurmaktadır. İnsanlardan bir tanesi ise ortaya bir fikir atmaktadır. Fikir ise dünyaya geri dönerek canavarlar ile savaşmak olarak bilinmektedir. Yapılan savaşın kazanılması ise dünyayı eski haline getireceği düşünülmektedir.

Reklamı Geç
30Godzilla: Monster Planet Direk İZle, Godzilla: Monster Planet Full İZle,Godzilla: Monster Planet animasyon filmi 2048 yılını konu almaktadır. 2048 yılında dünyayı beklemeyen canavarlar tarafından bir saldırı gerçekleştirilir. Bu canavarların amacı ise dünyayı istila ederek ele geçirmektedir. Canavarların yaptığı bu istila ise başarı ile sonuçlanacak ve insanlar için yeni bir başlangıç olacaktır. Bu başlangıç ise insanlar için kötü bir başlangıç olacaktır. Dünya da yaşam artık kötü bir hal alması ise insanların yeni bir yer arayışını hızlandırmada büyük bir etken olarak yer almaktadır. Yeni bir yere gitmek ve göç etmek için ise bir uzay gemisi ile yolculuğa çıkılmaktadır. Bu yolculuk sonrasında ise yeni bir gezegen bulunmaktadır. Bulunan gezegende ise insanların yaşamayacağı ortaya çıkmış ve bu durum ise insanlar için yeni bir sıkıntı doğurmaktadır. İnsanlardan bir tanesi ise ortaya bir fikir atmaktadır. Fikir ise dünyaya geri dönerek canavarlar ile savaşmak olarak bilinmektedir. Yapılan savaşın kazanılması ise dünyayı eski haline getireceği düşünülmektedir.
Godzilla: Monster Planet filmi animasyon filmleri arasında yer almaktadır. 2018 animasyon, bilim kurgu ve aksiyon film kategorisinde yer almaktadır. Fantastik film kategorisinde yer alan bu film konusu insanlığı etkileyecek ve merak ettiren konuların arasında yer alması izleyenlerin dikkatini çekmede büyük bir etken olarak yer almaktadır. Animasyon olması ise izleyenlerin dikkatini çekemde büyük bir başarı ve etken olarak görülmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap