God’s Own Country izle Full HD Tek Parça
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (52)
899 Görüntülenme

God’s Own Country izle Full HD Tek Parça izle

Gods Own Country Türkçe Dublaj izle, Gods Own Country direk izle, Gods Own Country full izle, Gods Own Country sansürsüz izle,Film Johnny ve Gheorge adlı iki genç üzerinden izleyicileri ile buluşmaktadır. Johnny koyun çiftliğine sahip olan bir genç olarak bilinmektedir. Bu adam koyun çiftliğinde oldukça fazla sıkılmış ve artık tek olmamak istemektedir. Fakat bunun için ise hiçbir şey yapamamaktadır. İş arayan ve kendine güzel bir yer arayan Rumen genç olarak bilinen Gheorge bu çiftliğe gelip iş aramaktadır. İşe ise bir kahya olarak alınmaktadır. Bu ikili bütün gün birlikte çalışmak zorundadırlar. Fakat bu kadar birlikte olmaları ise onları birbirlerine yakınlaştırmaktadır. Bu yakınlaştırma ise duygusal bir yakınlaşma olarak bilinmektedir. İkisi de yalnızlıktan kurtulacak ve birbirlerine yol arkadaşı olacaklardır.

Reklamı Geç
30Gods Own Country Türkçe Dublaj izle, Gods Own Country direk izle, Gods Own Country full izle, Gods Own Country sansürsüz izle,Film Johnny ve Gheorge adlı iki genç üzerinden izleyicileri ile buluşmaktadır. Johnny koyun çiftliğine sahip olan bir genç olarak bilinmektedir. Bu adam koyun çiftliğinde oldukça fazla sıkılmış ve artık tek olmamak istemektedir. Fakat bunun için ise hiçbir şey yapamamaktadır. İş arayan ve kendine güzel bir yer arayan Rumen genç olarak bilinen Gheorge bu çiftliğe gelip iş aramaktadır. İşe ise bir kahya olarak alınmaktadır. Bu ikili bütün gün birlikte çalışmak zorundadırlar. Fakat bu kadar birlikte olmaları ise onları birbirlerine yakınlaştırmaktadır. Bu yakınlaştırma ise duygusal bir yakınlaşma olarak bilinmektedir. İkisi de yalnızlıktan kurtulacak ve birbirlerine yol arkadaşı olacaklardır.
Gods Own Country 2016 yılında izleyenleri ile buluşmuş ve çok fazla ses getiren filmlerin başında yer almaktadır. Film çok fazla beğenilmiş ve Sundance Film Festivallinde ödüllendirmeye aday olarak gösterilmiş bir film olarak yer almaktadır. Bu durum sonrasında ise filmin beğenilmesi ve takip edilmesi ise büyük bir oranda artmaktadır. İngiltere yapımı olan filmin oyuncu kadrosu da oldukça fazla merak edilen isimler olarak yer almaktadır. Filmin konusunda ise Josh O’Connor, Alec Secareanu, Gemma Jones gibi isimler yer almaktadır. Oyuncu kadrosunun yanında ise yönetmeninde çok fazla ses getiren filmler arasında yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Francis Lee gibi bir isim yer almaktadır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap