Gizemli Büyükbaba izle Türkçe Dublaj Full HD
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (51)
1,534 Görüntülenme

Gizemli Büyükbaba izle Türkçe Dublaj Full HD

Gizemli Büyükbaba direk izle, Gizemli Büyükbaba full izle, Gizemli Büyükbaba filmi son zamanların komedi dalında oldukça fazla ilgi gören yapımlarından biri olmuştur. İşlediği konu ve eşsiz aksiyonu ile seyirciyi kendine bağlayacak ve de sürükleyiciliği ile göz açıp kapayana kadar bitecektir. Filmde anlatılan konu da oldukça ilgi çekicidir. Jake gönlünü bir kıza kaptırmıştır. Kız arkadaşı bir gün bir cinayete şahit olur ve cinayeti işleyen adamlar tarafından görgü tanığı olduğu için kaçırılır. Sevdiği kız ortadan kaybolunca Jake de büyükbabasından yardım ister. Büyük babası eskiden özel görevlerde görev almış eski bir ajandır. Torununun kız arkadaşını kurtarmak isteyen büyükbaba, eski görev arkadaşları ile iletişime geçerek toplanırlar. Çok renkli kişiliklerden oluşan bu grup, Jake'in kız arkadaşını kurtarmak için plan yapmaya başlarlar. Aksiyon filmleri arasında yer alan bu aile komedisi izleyenlerini çok eğlendirmektedir.

Reklamı Geç
30

Undercover Grandpa (2017) Fragman | izlesene.com

Gizemli Büyükbaba direk izle, Gizemli Büyükbaba full izle, Gizemli Büyükbaba filmi son zamanların komedi dalında oldukça fazla ilgi gören yapımlarından biri olmuştur. İşlediği konu ve eşsiz aksiyonu ile seyirciyi kendine bağlayacak ve de sürükleyiciliği ile göz açıp kapayana kadar bitecektir. Filmde anlatılan konu da oldukça ilgi çekicidir. Jake gönlünü bir kıza kaptırmıştır. Kız arkadaşı bir gün bir cinayete şahit olur ve cinayeti işleyen adamlar tarafından görgü tanığı olduğu için kaçırılır. Sevdiği kız ortadan kaybolunca Jake de büyükbabasından yardım ister. Büyük babası eskiden özel görevlerde görev almış eski bir ajandır. Torununun kız arkadaşını kurtarmak isteyen büyükbaba, eski görev arkadaşları ile iletişime geçerek toplanırlar. Çok renkli kişiliklerden oluşan bu grup, Jake’in kız arkadaşını kurtarmak için plan yapmaya başlarlar. Aksiyon filmleri arasında yer alan bu aile komedisi izleyenlerini çok eğlendirmektedir.
Gizemli Büyükbaba filmi, izleyenler tarafından oldukça fazla beğenilen bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Yönetmenliğini Being Human, İyi Polis Kötü Polis, Son Tünel gibi filmleri de yönetmiş olan Kanadalı ünlü yönetmen Erik Canuel üstlenirken, Baba filminde aldığı rol ile kendini ön plana çıkarmış ve izleyenler tarafından oldukça fazla sevilen Amerikalı ünlü oyuncu James Caan başrolünü üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda ise James Caan, Paul Sorvino, Amy Matysio, Louis Gossett Jr., Jessica Walter gibi ünlü isimler de yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap