Git Başımdan Yerli Filmi Sansürsüz izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4,5 IMDB Puanı 1,746 Görüntülenme

Git Başımdan Yerli Filmi Sansürsüz izle

(2015)

Yönetmen:

Şahin Altuğ

Oyuncular:

Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Aslı Tandoğan

Git Başımdan 2015 İzle


Git Başımdan izle


2015 yılı sinemamız için gerçetende güzel geçti onlarca komedi filmlerinden bir tanesi ile karşınızdayız. Bunlardan biride Git Başımdan Yerli Filmi Sansürsüz izle filmin ana karakteri Latif, 30 yaşına kadar annesiyle yaşamış ve aynı kadın ile birlikete olmaktadır. ve bu zamana kadarda aynı işyerinde çalışan Latif'in hikayesinin konu aldığı film sitemiz filmkomedi.com adresinde sizlere hd ve sansürsüz olarak sunmaktayız.

git-basimdan-yerli-film

Yıllardır birlikte olduğu Reyhan'a ayrılmak istediğini söyleme kararı alır. ama bu konuşma hiçte istediği gibi gitmez konuşma öyle bir noktaya gelirki latif o an reyhan'a evlenme teklifinde bulunmak zorunda kalır. ve düğün güne gelir çatar ayrılmak istediği reyhan ile tam evlenecekken içinden bir ses ona düğünden kaçmasını söyler.
git-basimdan

Latif içindeki sesi dinler ve arabasına atladığı gibi düğünden kaçar. Bu Arada yolda giderken bir kaza yapar ve çarptığı adamı arabasına almak zorunda kalır. aslında arabasına aldığı bu adam Mansur'dur Mansur kim diyecek olursanız Latifin iç Sesidir. mansur ve latif bir kavgaya karışır. ve bu arada arabasını kaybeden ve bulmaya çalışan selin ile karşılaşır. bu üç kişilik bir yol macerasına dönüşür ve komedi başlar filmkomedi.com adresinden Git Başımdan Yerli Filmi Sansürsüz izle ile hd şekilde izleyebilirsiniz. Filmkomedi.com iyi seyirler diler..

Git Başımdan yerli Film İzleReklamı Geç
30


Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Git Başımdan 2015 İzle

Git Başımdan izle

2015 yılı sinemamız için gerçetende güzel geçti onlarca komedi filmlerinden bir tanesi ile karşınızdayız. Bunlardan biride Git Başımdan Yerli Filmi Sansürsüz izle filmin ana karakteri Latif, 30 yaşına kadar annesiyle yaşamış ve aynı kadın ile birlikete olmaktadır. ve bu zamana kadarda aynı işyerinde çalışan Latif’in hikayesinin konu aldığı film sitemiz filmkomedi.com adresinde sizlere hd ve sansürsüz olarak sunmaktayız.

git-basimdan-yerli-film

Yıllardır birlikte olduğu Reyhan’a ayrılmak istediğini söyleme kararı alır. ama bu konuşma hiçte istediği gibi gitmez konuşma öyle bir noktaya gelirki latif o an reyhan’a evlenme teklifinde bulunmak zorunda kalır. ve düğün güne gelir çatar ayrılmak istediği reyhan ile tam evlenecekken içinden bir ses ona düğünden kaçmasını söyler.
git-basimdan

Latif içindeki sesi dinler ve arabasına atladığı gibi düğünden kaçar. Bu Arada yolda giderken bir kaza yapar ve çarptığı adamı arabasına almak zorunda kalır. aslında arabasına aldığı bu adam Mansur’dur Mansur kim diyecek olursanız Latifin iç Sesidir. mansur ve latif bir kavgaya karışır. ve bu arada arabasını kaybeden ve bulmaya çalışan selin ile karşılaşır. bu üç kişilik bir yol macerasına dönüşür ve komedi başlar filmkomedi.com adresinden Git Başımdan Yerli Filmi Sansürsüz izle ile hd şekilde izleyebilirsiniz. Filmkomedi.com iyi seyirler diler..

Git Başımdan yerli Film İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Git Başımdan Yerli Filmi Sansürsüz izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap