Geri Çağırma Türkçe Dublaj 720P İzle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (28)
712 Görüntülenme

Geri Çağırma Türkçe Dublaj 720P İzle

Geri Çağırma Direk İzle, Geri Çağırma Sansürsüz İzle,5 arkadaş birbirleri ile çok iyi anlaşan 5 dost birlikte bir tatile çıkmak isterler. Bu tatilleri için ise bir göl evine gitmeye karar verirler. Büyük çalışmalar ve hazırlıklar sonrasında ise kafalarını dinlemek ve biraz dünyadan uzaklaşmak istemektedirler. Bu tatilleri sırasında ise dünya da çok garip şeyler olmaya başlamaktadır. Uzaylılar dünyaya inmektedir. Dünyaya gelen uzaylılar ise insanları ortadan kaldırmaya ve kaçırmaya başlamaktadır. Bu 5 arkadaş ise tatillerine her şeyden habersiz devam ederken bir anda bir terslik olduğunu far kederler. Olayın anlaşılması için çok geç bir süre de olsa bu olayın fark edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu durum sonrasında ise neler yapılacağı büyük bir önem içerisinde merak edilmektedir

Reklamı Geç
30Geri Çağırma Direk İzle, Geri Çağırma Sansürsüz İzle,5 arkadaş birbirleri ile çok iyi anlaşan 5 dost birlikte bir tatile çıkmak isterler. Bu tatilleri için ise bir göl evine gitmeye karar verirler. Büyük çalışmalar ve hazırlıklar sonrasında ise kafalarını dinlemek ve biraz dünyadan uzaklaşmak istemektedirler. Bu tatilleri sırasında ise dünya da çok garip şeyler olmaya başlamaktadır. Uzaylılar dünyaya inmektedir. Dünyaya gelen uzaylılar ise insanları ortadan kaldırmaya ve kaçırmaya başlamaktadır. Bu 5 arkadaş ise tatillerine her şeyden habersiz devam ederken bir anda bir terslik olduğunu far kederler. Olayın anlaşılması için çok geç bir süre de olsa bu olayın fark edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu durum sonrasında ise neler yapılacağı büyük bir önem içerisinde merak edilmektedir.
Uzaylı konusunun geçtiği her film izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Bu işlemin yanında ise film severler bilim kurgu filmlerine ise oldukça fazla ilgi göstermektedir. Bu kadar fazla ilgiyi gören Geri Çağırma filmi ise izleyenlerin meraklarını giderme de büyük bir işlem başarmaktadır. Film konusu bakımından uzaylıları ve bunlar ile mücadeleyi anlatması ise filmi izleyecek ve izlemiş olan kişilerin beğenileri büyük bir hız ile toplamaktadır. Bunun yanında ise filmin oyuncu kadrosu büyük bir başarı sergilemektedir. Filmin çok fazla merak ettirmesi ve tercih edilmesi filmin efektler ininde etkisi büyük oradan görülmektedir. Bu kadar kaliteli bir işin ortaya çıkması ise film severlerin dikkatini çekme de sıkıntı yaşamamaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap