Gerçeğin Peşinde – Infamous izle Full HD Tek Parça
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (63)
1,435 Görüntülenme

Gerçeğin Peşinde – Infamous izle Full HD Tek Parça izle

Gerçeğin Peşinde - Infamous direk full hd izle, Gerçeğin Peşinde - Infamous tek parça 1080p sansürsüz izle, Amerikan sinemasının en çok ilgi gören filmlerinden bir tanesi olma özelliği taşıyan Gerçeğin Peşinde - Infamous, oldukça ünlü oyuncuları ve konusu ile izleyenlerin dikkatini çekmektedir. Biyografi, suç ve dram unsurlarının bir arada sinema sevenlere sunulmakta olduğu filmde, son derece ilginç sahneler izleyenlerle buluşmaktadır. Sandra Bullock, Daniel Craig, Gwyneth Paltrow, Sigourney Weaver, Lee Pace gibi isimlerin yer almakta olduğu filmde yönetmenlik koltuğunda Douglas McGrath oturmaktadır.

Reklamı Geç
30


Gerçeğin Peşinde – Infamous izle

Gerçeğin Peşinde – Infamous direk full hd izle, Gerçeğin Peşinde – Infamous tek parça 1080p sansürsüz izle, Amerikan sinemasının en çok ilgi gören filmlerinden bir tanesi olma özelliği taşıyan Gerçeğin Peşinde – Infamous, oldukça ünlü oyuncuları ve konusu ile izleyenlerin dikkatini çekmektedir. Biyografi, suç ve dram unsurlarının bir arada sinema sevenlere sunulmakta olduğu filmde, son derece ilginç sahneler izleyenlerle buluşmaktadır. Sandra Bullock, Daniel Craig, Gwyneth Paltrow, Sigourney Weaver, Lee Pace gibi isimlerin yer almakta olduğu filmde yönetmenlik koltuğunda Douglas McGrath oturmaktadır.

Gerçeğin Peşinde – Infamous Direk İzle

Gerçeğin Peşinde – Infamous filminde bir olayın aydınlatılması konu alınmaktadır. Truman Capote günün birinde gazetede bir yazı okur. Bu haberde Kansas’ta yaşamakta olan bir aile, cinayete kurban gitmiştir. Haber hakkında bir yazı yazmak isteyen Capote, soluğu Kansas’ta alır ve hemen ilk olarak olayın tanıkları ile konuşmaya başlar. Sonra şüphelilerle konuşmaya karar veren Capote, sırayla hepsini bir bir dolaşır. Olayda iki şüpheli vardır ve bu şüphelilerden bir tanesi kararlılıkla tüm olanları anlatır. Ancak Perry Smith adındaki şüpheli, olayla ilgili çok az bilgi verir. Bununla beraber tatmin olmayan Capote, hikaye hakkında daha fazla bilgi almak adına olağanüstü kitabı olan In Cold Blood için ilham veren olayları yaşamaya başlar. Zamanla Perry ile olan ilişkisi yazar ve karakteri ilişkisinin de üzerine çıkacaktır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap