Gelecek Günler izle Tek Parça Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
234 Görüntülenme

Gelecek Günler izle Tek Parça Full HD

(2017-Fransa, Almanya)

Yönetmen:

Mia Hansen-Løve

Oyuncular:

Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
Avrupa sinema sektöründe vizyona girecek olan filmler genel olarak dram ağırlıklı olmakla beraber; daha çok hayatlardan kesitleri sinema izleyicileri ile paylaşmayı seviyor. Bu alanda ise son olarak Gelecek Günler adlı yapımı görebiliyor ve istenilen düzeyde bir dram türündeki filmin ortaya çıktığını belirtebiliyoruz.

Reklamı Geç
30

Gelecek Günler izle

Avrupa sinema sektöründe vizyona girecek olan filmler genel olarak dram ağırlıklı olmakla beraber; daha çok hayatlardan kesitleri sinema izleyicileri ile paylaşmayı seviyor. Bu alanda ise son olarak Gelecek Günler adlı yapımı görebiliyor ve istenilen düzeyde bir dram türündeki filmin ortaya çıktığını belirtebiliyoruz. Fragmanına baktığımız kadarıyla söylememiz gerekirse; duygusal açıdan yoğun bir film olan Gelecek Günler; dram türündeki filmlere ilgi duyan izleyicilerin favorileri arasında yer almaya başlayacak bir proje olarak değerlendirilmektedir.
Fransa ve Almanya’nın ortak yapımı olan Gelecek Günler adlı yapımın yönetmen koltuğunda Mia Hansen-Løve otururken; oyuncu kadrosunda ise Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka’yı görebilmekteyiz. Film, Nathalie’nin günlük yaşantısını konu alacak bir biçimde kurgulanmıştır.

Nathalie; Paris’te yaşamını sürdürmekte ve bir lisede felsefe öğretmenliği mesleğini yürütmektedir. İş konusunda oldukça azimli olan Nathalie; aynı zamanda evli ve iki çocuklu bir kadındır. Hem ev hem de mesleğine gerekli zamanını ayırabilecek noktada olan Nathalie; ailesi ve eski öğrencilerini sahiplenici bir tavırda yer almaktadır. Bir gün Nathalie’yi kocası başka bir kadını sevdiğini söyleyerek terk edecektir. Bu süreden sonra da Nathalie; hayatı yeniden keşfetme amacıyla adeta tekrar doğacak ve yeni bir amaç doğrultusunda ilerleyerek; farklı alanlara doğru ilerleyecektir.

Gelecek Günler Filmini izle

Gelecek Günler adlı dram türündeki yapım; 28 Nisan 2017 tarihinde vizyona girerek; izleyicileri kendine çekecek bir yapım olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Blue izle Tek Parça Full HD başlıklı filmimizde Blue filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Gelecek Günler izle Tek Parça Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap